OJC "Popkorns" dzimšanas dienas ballīte

21.02.2019

20.februārī svinējām Popkorna 3. dzimšanas dienu!

Šogad ballīte noritēja Meksikāņu noskaņās. Tāpēc arī noformējums un aktivitātes bija atbilstošas tematikai. Dzimšanas dienu svinēja ne tikai olainieši, bet pie mums ciemos uz Popkornu ieradās arī jaunieši no Siguldas.

Jaunieši savā starpā sadraudzējās un kopīgi piedalījās Olaines novada Jauniešu domes rīkotajās aktivitātēs. Jaunieši gan radoši izpaudās izkrāsojot jauniešu centra ģitāru jaunās krāsās, gan piedaloties meistarklasē un sagatavojot uzkodas meksikāņu stilā gan sev, gan pārējiem dalībniekiem.

 


Jauniešiem bija iespēja kārtīgi izdejoties Just Dance dejās.

 

“Jaunieši paši par sevi padarīja šo pasākumu reālu un interesantu. Kā liels pārsteigums bija Siguldas jaunieši, kas apciemoja mūs un sniedza muzikālu sveicienu svētkos.

Pēc Just Dance aktivitātēm visi bija kļuvuši daudz atvērtāki. Pasākuma noslēgumā visi sirsnīgi sadziedājāmies, un, dodoties mājās, radās iespaids, ka visi klātesošie visus Popkorna 3 gadus ir bijuši kopā un pavadījuši tos tikpat jautri!

Un vēlreiz, Daudz laimes dzimšanas dienā, Popkorn!” /Helēna, Jauniešu domes vadītāja/

 

“Es šajā pasākumā piepalīdzēju, kā fotogrāfe, tāpēc varbūt sanāca redzēt vairāk nekā citiem, bet iesaistīties mazāk. Manuprāt, pasākums izdevies, jo visapkārt bija gan pazīstamas, gan jaunas sejas, bet visas smaidīgas. Prieks sapazīties ar jauniešiem no Siguldas, redzēt tik daudz darboties gatavus jauniešus, dzirdēt čalas un redzēt, kā jaunieši sadarbojas gan spēlējot spēles, gan piedaloties atsevišķās aktivitātēs. Nevienu brīdi nešķita, ka kādam kļūtu garlaicīgi, jebkurš varēja sev atrast nodarbošanos un domubiedrus.” /Linda, Olaines novada jauniete/

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)