Maijs OJC "Popkorns"

03.05.2019

Maija plakāts ir klāt! Ieskaties!

09.05. 19:30 ES esmu ES. Pasākums par Eiropas iespējām. Filmas "The Last Fisherman" brīvdabas seanss (sadarbībā ar biedrību Māk-onis) - Eiropas Jaunatnes nedēļas ietvaros atzīmēsim Eiropas dienu uzzinot vairāk par iespējām Eiropā un skatoties filmu!

 

11.05. 13:00 Popkorna sakopšanas talka - Kopīgiem spēkiem sakopsim Popkorna telpas. Nāc un iesaisties!

 

15.05. 18:00 Līdzdalība valsts un pašvaldības procesos "Daram digitāli!"* - Nāc un uzzini vairāk par valsts digitālajiem pakalpojumiem un kā tos lietot!

 

17.05. 17:00 Astronomijas apmācības "Lūkojies Visumā" 2.daļa* (iepriekšēja pieteikšanās: ej.uz/lukojiesvisuma) - Astronomijas apmācību 2.daļa, piesakies un uzzini vairāk par astronomiju, zvaigznājiem un kosmosu!

 

22.05. 17:00 Ķīmijas eksperimenti "Laboratoriju mistērija" (sadarbībā ar Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžu) - Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledža mūs priecēs ar dažādiem ķīmijas eksperimentiem  - nāc un skaties!

 

25.05. 17:00 Nepieradinātās modes skate Popkorna skvērā* (organizē Olaines Mūzikas un mākslas skola) - Olaines novada svētku ietvaros arī Popkorna skvērā notiks aktivitātes - nepieradinātās modes skate, kuru būs sagatavojusi Olaines Mūzikas un mākslas skola Olaines novada Jauniešu projektu ietvaros!

 

* Projekts īstenots Olaines novada jauniešu projektu ietvaros

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)