Skat, ko septembris un rudens vēji atpūtuši!

02.09.2021

Jaunajā mācību gadā neaizmirsti arī par atpūtu un jauniešu centra pasākumu apmeklēšanu, tādēļ ielūkojies septembra pasākumu plakātā, lai uzzinātu, kas tevi sagaida šomēnes!

01.09. plkst. 17.00 Relaksējoša meditatīvā nodarbība - septembri un jauno mācību gadu iesāksim ar burvīgi relaksējošu meditatīvo nodarbību pasniedzējas Rasmas vadībā, kas gan palīdzēs relaksēties nodarbības laikā, gan arī iemācīs kādu vērtīgu vingrinājumu, ko izmantot ikdienā.
06.09. plkst. 16.00 Lielformāta spēļu pēcpusdiena - tiksimies skvērā, lai uzspēlētu dažnedažādas spēles, kā, piemēram, jengu, kriketu un citas.
11.09. plkst. 17.00 Tēvu dienai veltīta radošā darbnīca - šogad Tēvu dienas radošajā darbnīcā mācīsimies gatavot gardas konfekšu kaklasaites, ko dāvināt saviem gādīgajiem tēviem. 
15.09. plkst. 18.00 Debašu vakars - Demokrātijas dienā tiksimies, lai viens ar otra atbalstu mācītos debatēt, izmēģinātu, kā tas vispār ir - debatēt, debatējot par jauniešu pašu izvēlētām tēmām (seko līdzi @olainesjauniesiem, lai nenokavētu iespēju pieteikt sev interesējošu debašu tēmu!).
20.09. plkst. 18.00 "Tie-Dye" radošā meistarklase - kurš gan mūsdienās nav redzējis krāšņos un interesantos "tie-dye" kreklus?! Arī tev būs iespēja izmēģināt nokrāsot kreklu, maisiņu vai citu līdzpaņemtu appģērba gabalu, izmantojot šo tehniku. 
29.09. plkst. 18.00 Kafijas gatavošanas meistarklase - Vai tev garšo kafija? Gatavojoties Starptautiskajai kafijas dienai, kas ir 1. oktobrī, meistarklasē mācīsimies par dažādiem kafiju veidiem un kā tos pagatavot, lai 1. oktobrī varētu pārsteigt gan sevi, gan ģimeni ar jauniegūtajām prasmēm un zināšanām par kafiju. 

Tiekamies pasākumos! :))

P.S. Atkarībā no laikapstākļiem un epidemioloģiskās situācijas pasākumi notiks attālināti vai klātienē. Seko līdzi OJC "Popkorns" sociālajiem tīkliem (Instagram @olainesjauniesiem un Facebook @OJC"Popkorns"), lai būtu pirmais, kas uzzina par izmaiņām.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)