“Rosinātava’’ – radoša, izglītojoša un motivējoša rakstura pasākums vidusskolēniem

21.02.2018

Aktīvās domāšanas pasākumā “Rosinātava”  trīs bloku ietvaros - “Iespēju Latvija”, “Pasaules pieredze” un “Laiks rīkoties”, uzstāsies tādi rosinātāji kā Raimonds Elbakjans, Marija Ručevska, Valdis Sils, Imants Pankars, Viesturs Saldavs, Jānis Sildniks, Valters Vestmanis, Artjoms Smirnovs, Ansis Kolmanis u.c. 

Rosinātājs, Raimonds Elbakjans, sporta un kultūras kustības ‘’Ghetto Games’’ aizsācējs ir viens no Latvijas lepnumiem un uzņēmības piemēriem ar izkoptām iemaņām un stingru pašdisciplīnu. Raimonds uzsver, ka Latvija ir iespēju zeme, kur ir iespējams realizēt pat visdullākās lietas, taču ir jānotic sev pašam. Raimonds dalās padomā: ‘’Nevajag klausīt autoritātes, bet vajag būt ticībai par savu lietu ļoti stiprai, jo nāksies pārvarēt ļoti daudz viedokļus no malām. No mums pašiem viss ir atkarīgs!’’

 

Raimonds pastāv par to, ka rāmji ir jāpārkāpj un cilvēkiem nepārtraukti ir jāattīstās. Visas veiksmes pamatā ir elementāra formula, kuru Raimonds saprata tikai 25 gadu vecumā – viss dzīvē sākās no kārtības. Un viss iesāktais ir jāpabeidz līdz galam. Tas palīdzot apsteigt laiku, iegūt pieredzi, jo tikai mēs katrs pats varam to izveidot.

 

Jau ziņots, ka 6.martā, Spīķeru koncertzālē, pirmo gadu norisināsies Biznesa augstskola Turība studentu izstrādāts pasākums vidusskolēniem - ‘’Rosinātava”. Vieta, kur sabiedrībā zināmas personības dalīsies ar saviem pieredzes stāstiem, rosinot jauniešus noticēt sev un Latvijas nākotnei. Projekta mērķis ir iedrošināt un mudināt jauniešus domāt plašāk par ierasto horizontu un ļaut vaļu savu ideju realizācijai.

 

Šis ir nekomerciāls pasākums, kurā ieeja ir bez maksas, tomēr apmeklētāju skaits ir ierobežots. Pieteikuma anketu un papildus informāciju var meklēt pasākuma oficiālajā mājaslapā -  www.rosinatava.lv. Biznesa augstskolas Turība 25 gadu jubilejai par godu, divpadsmit aktīvākajiem jauniešiem, tiks sniegta iespēja piedalīties konkursā, par iespēju  iegūt 25% atlaidi pirmajam studiju gadam!

 

Relīzi sagatavoja:

Laima Ozola

Mediju komunikācijas vadītāja

E-pasts: info@rosinatava.lv

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)