Ikšķiles un Olaines novada apvienība saņem Jauniešu galvaspilsētas kausu

10.12.2018

07.12. apbalvošanas ceremonijā "Labākais darbā ar jaunatni 2018", Madonas novads svinīgi nodeva Jauniešu galvaspilsētas ceļojošo kausu Ikšķiles un Olaines apvienībai.

Konkursa “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2018” uzvarētājs – Madonas novads šogad organizēja vairākus nozīmīgus pasākumus jauniešiem un darbā ar jaunatni iesaistītajiem, apbalvošanas ceremonija simboliski noslēdza Madonas kā Latvijas Jauniešu galvaspilsētas gadu. Svinīgajā  ceremonijā Ikšķiles novada domes priekšsēdētāja vietnieks Česlavs Batņa kopā ar  Olaines novada pašvaldības izpilddirektoru Ģirtu Batragu saņēma ceļojošo kausu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta” un laba vēlējumus no Madonas novada priekšsēdētāja vietnieka Zigfrīda Gora.

 

2019. gadā Ikšķiles un Olaines apvienība būs epicentrs svarīgākajām Latvijas jaunatnes politikas aktivitātēm un jauniešu pasākumiem. Ikšķiles un Olaines apvienība ir pirmā novadu apvienība, kas pildīs Jauniešu galvaspilsētas pienākumus. Gada sākumā jaunieši un darbā ar jaunatni iesaistītie tiks gaidīti Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā Olaines novadā.   

Olaines novada pašvalības pārstāvji

 


Konkursu “Latvijas Jauniešu galvaspilsēta 2019” Izglītības un zinātnes ministrija (IZM) organizē sadarbībā ar Eiropas Komisijas pārstāvniecību Latvijā, Latvijas Jaunatnes padomi un nodibinājumu “Baltijas Reģionālais fonds”. Konkursa mērķis ir popularizēt darbu ar jaunatni pašvaldību vidū, veicināt pašvaldību sadarbību un pieredzes apmaiņu jaunatnes jomā, kā arī paaugstināt darbā ar jaunatni iesaistīto personu un jaunatnes organizāciju prestižu.

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)