Publiskās runas darbnīca “Saturs un forma”

13.03.2019

Piektdien, 15. martā, plkst. 16.00 Latvijas Nacionālās bibliotēkas Telpā -15+ (M stāvā) norisināsies publiskās runas darbnīca jauniešiem "Saturs un forma". Tās laikā darbnīcas dalībniekiem būs iespēja uzklausīt noderīgus padomus, kā uzstāties publikas priekšā, uzzināt publiskās runas sagatavošanas nianses, kā arī apgūt klausītāju uzrunāšanas un pārliecināšanas prasmi. Ieeja bez maksas.

Pasākumu organizē Saeima, sadarbojoties ar nodibinājumu "Profesora Kārļa Dišlera fonds". Publiskās runas nianses darbnīcas dalībnieki varēs apgūt kopā ar ekspertiem Elīnu Luīzi Vītolu un Kristapu Tamužu.

 

Elīna Luīze Vītola ir Latvijas Universitātes Juridiskās fakultātes maģistrantūras studente, kā arī Ārlietu ministrijas juriskonsulte. Elīna ir bijusi 4. Jauniešu Saeimas deputāte. Pieredzi publiskajā runā viņa ir uzkrājusi, daudzkārt piedaloties starptautisko un nacionālo tiesas procesu izspēlē, organizējot un vadot pasākumus, kā arī prezentējot dažādus projektus.

 

Kristaps Tamužs strādā par padomnieku Satversmes tiesā, un ir konstitucionālo tiesību un cilvēktiesību pasniedzējs Rīgas Stradiņa universitātē un Rīgas Juridiskajā augstskolā. Strādājis arī Eiropas Cilvēktiesību tiesā. Tiesu izspēļu organizēšanā un tiesāšanā Kristaps aktīvi iesaistās jau kopš 2009. gada, trenējot komandas gan Latvijas, gan starptautiskā mērogā.

 

Pasākumā varēs uzzināt arī vairāk par parlamenta projektu "Jauniešu Saeima" un satikties ar projekta vēstnešiem.

Pasākumu varēs arī vērot tiešraidē www.facebook.com/projektsjauniesusaeima

Vairāk informācijas par darbnīcu: www.jauniesusaeima.lv/runas_darbnica/

Informācija par projektu vēlēšanu platformā: www.jauniesusaeima.lv

 

Papildu informācija:
Saeimas Preses dienests
Tālr.: 67087281, mob.: 26184007
E-pasts: prese@saeima.lv

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)