Ēnu dienas dalībnieki video konkursā var laimēt planšetdatoru

12.02.2013

 

Ikgadējās karjeras izglītības akcijas „Ēnu diena” ietvaros jau trešdien, 13.februārī zinātkāri jaunieši no visas Latvijas iepazīs dažādu profesiju ikdienu vairāk nekā 510 uzņēmumos un iestādēs. Skolēni ir aicināti savus Ēnu dienas iespaidus iemūžināt video un piedalīties Ēnu dienas konkursā, kur iespējams laimēt planšetdatoru.

 

Lai veicinātu Ēnu dienas dalībnieku digitālās prasmes, akcijas organizētāji JA-YE Latvija un Swedbank sadarbībā ar vienu no lielākajiem IKT nozares Ēnu devējiem – Lattelecom, izsludina video konkursu “Mans Ēnu dienas video stāsts”. Konkurss tiek izsludināts ar moto: asini savas digitālās prasmes Ēnu dienā un laimē Apple planšetdatoru!

Lai piedalītos konkursā, jaunietim jāiemūžina sava Ēnu dienas pieredze līdz trīs minūšu garā video un līdz 20. februārim jāiesniedz konkursa organizatoriem JA-YE Latvija. Precīzi konkursa noteikumi atrodami vortālā www.enudiena.lv un portālāwww.draugiem.lv/smu.  

 „Informāciju un komunikāciju tehnoloģijas (IKT) ir strauji augoša biznesa nozare, tāpēc mums ir vajadzīgi talantīgi jaunieši, kuri ir ieinteresēti mērķtiecīgi veidot savu nākotnes profesiju. Tas ir apsveicami, ka Ēnu dienā katru gadu piedalās aizvien vairāk skolēnu, jo tā ir viena no retajām iespējām mūsu jauniešiem sajust patieso biznesa garšu. Esam priecīgi, ka šogad Lattelecom ir izvēlējušies ēnot 164 skolēni no visas Latvijas teritorijas. Būtiski ir arī tas, ka mēs ēnu vakances piedāvājam ne tikai Rīga, bet arī citās pilsētās, piemēram, Liepājā, Cēsīs un Rēzeknē, tādējādi popularizējot arī IKT  darba iespējas reģionos”  stāsta Ingrīda Rone, Lattelecom personāla vadības direktore.

Novērtējot skolotāju un skolu vadības ieguldījumu jauniešu karjeras veidošanā, akcijas oficiālais atbalstītājs Swedbank Ēnu dienā apbalvos divas aktīvākās skolas, dāvājot tām velonovietnes. Uzvarētāju apbalvošana notiks 13.februārī Swedbank galvenajā ēkā.

Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija reģistrēta preču zīme, un biedrība akciju organizē jau trīspadsmito gadu. Piedalīties karjeras izglītības akcijā aicina Swedbank. Informatīvu atbalstu akcijai sniedz portāls www.draugiem.lv, ziņu portāls tvnet.lv, 1188.lv, Latvijas tirdzniecības un rūpniecības kamera, Latvijas informāciju un komunikāciju tehnoloģiju asociācija (LIKTA), e-klase.lv, Radio 1, Kurzemes radio, SPIN FM, Lattelecom un Chaula.tv. 

Vairāk informācijas par akcijas norisi ,

sazinoties ar JA-YE Latvija mārketinga vadītāju Sintiju Lasi.

E-pasts: // janis@jal.lv/" sintija@jal.lv;

kontakttālrunis: +371 22088990

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)