Uzdrīksties uzvarēt- sasniedz savu Everestu!

22.10.2020

Veiksme biznesā ir kā kāpiens kalnā. Ceļš uz virsotni nesolās būt viegls, taču ticība, ka vari nokļūt pašā augšā jau ir pusceļš uz to. Notici, uzdrīksties un SASNIEDZ SAVU EVERESTU! Latvijā lielākā  uzņēmējdarbības iedvesmas konference jauniešiem #UzdrīkstiesUzvarēt2020 notiks arī šogad!

 

Ikvienam būs iespēja konferenci redzēt tiešraidē (delfi.lv, diena.lv u.c) . Mēs būsim parūpējušies, lai šo konferenci vērot ir tikpat aizraujoši kā visus iepriekšējos gadus klātienē.  Par tehnisko  nodrošinājumu -  lielajiem ekrāniem, īpaši kvalitatīvu skaņu un interaktivitāti rūpēsies Latvijā labākā radoši tehniskā komanda.

Iespēju robežās aicinām jūs veidot tiešraides skatīšanās punktus*, kur kopā ar skolēniem vērot pasākumu tiešraidē. Par skatīšanās punktiem aicinām paziņot mums līdz 26.oktobrim, norādot arī apmēram plānoto skatītāju skaitu, JA Latvia, rakstot uz linda@jalatvia.lv.

Skolēniem: Šogad pandēmijas ierobežojumu dēļ uz konferenci Ķīpsalā visiem nokļūt nebūs iespējams. Ja tomēr skolēns vēlās būt klāt, tad viņam ir jāiesūta mums motivācijas vēstuli, aizpildot anketu, kādēļ tieši viņam ir jānokļūst starp tiem 100 skolēniem, kas 29. oktobrī varēs sastapt runātājus klātienē. Pieteikumu gaidīsim līdz 22. oktobrim.  Pieteikuma anketa pieejama ŠEIT.

 

PAR PASĀKUMA NORISI:

Konferences vadītājs  - šovmenis Renārs Zeltiņš.

Konferencē iedvesmos ar uzdrīkstēšanās stāstiem -  Sandis Kondrāts, Exonicus Trauma Simulator; Reinis Rubenis, Swedbank; Reinis Nikuļcevs, Aksels Zingulis, SIA Rocketgrip; Kārlis Bardelis, Pirmais pasaulē, kurš airu laivā šķērsojis Kluso okeānu; Elizabete Brūniņa, Klinta Sniedze, SMU Clean Clever dibinātājas, Eiropas SMU fināla dalībnieces; Jānis Kūlbārdis, AZERON; Lāsma Ločmele, JA Latvia Līderu programmas dalībniece; Olga Kotova, SIA Baltic Commercial Aviation Training (pirmā sieviete no Baltijas, kas sasniegusi Everesta virsotni, kā arī citus krāšņus pārsteigumus!

 

Konference #Uzdrīksties uzvarēt 2020 notiks 29. oktobrī Rīgā, Ķīpsalas izstāžu hallē Nr.2 un attālināti – skolu organizētajos skatīšanās punktos, kā arī mājās visā Latvijā. Norises laiks no plkst. 10:00 līdz plkst. 14:00.

Pagājušā gada konferences atskata video: https://www.youtube.com/watch?v=JBCNhX68hOg

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)