Rīgas Biznesa skola organizē aktivitātes un saistošus pasākumus jauniešu auditorijai tiešsaistē

04.11.2020

Iepazīsties ar piedāvājumu, iespējams, tieši tas būs tas, ko sen jau esi vēlējies uzzināt!

2020. gada 7. novembrī RTU Rīgas Biznesa skola (RBS) ielūdz jūsu skolas jauniešus uz bakalaura programmu Atvērto durvju dienu tiešsaistē. Šī ir brīnišķīga iespēja satikt mūsu pasniedzējus un tuvāk iepazīties ar bakalaura programmām - biznesa vadība (Vadīšana starptautiskos uzņēmumos) un IT līderība (Datorzinātne un organizāciju tehnoloģijas). Apmeklējot Atvērto durvju dienu, jaunieši uzzinās visu, kas nepieciešams, lai uzsāktu studijas RBS bakalaura programmās, kā pieteikties stipendijām, uzdot visus jautājumus par studijas procesu un nākotnes iespējām pēc studijām RBS!


Radošā bezmaksas online darbnīca vidusskolēniem
90% jaunuzņēmumu (start-ups) pārtrauc savu darbību un nekad nekļūst veiksmīgi. Kas ir jaunuzņēmumi un kā izveidot jaunuzņēmumu, kurš būs veiksmīgs?
40 minūtēs kopā ar Rīgas Biznesa Skolu vidusskolēni uzzinās pamatus par jaunzņēmumu teoriju un, strādājot grupās, paši sāks veidot idejas saviem jaunuzņēmumiem!
Lai pieteiktos darbnīcai, lūdzu, atsūtiet pieteikumu uz e-pasta adresi admissions@rbs.lv


ASV augstskolu virtuāla izstāde.
9.novembrī apmeklē pirmo, Baltijā lielāko virtuālo izglītības izstādi par studiju iespējām ASV. Pasākuma laikā 15 universitātes informēs par:
    Studiju iespējām Amerikā angļu valodā;
    Pieteikšanās procesu un prasībām augstskolās;
    Stipendiju iespējām tieši Tev;
    Kultūru un sadzīvi studējot ASV.
Izglītības izstāde ir bezmaksas un notiks tiešsaistē. Apskati mājaslapu un reģistrē savu dalību izstādē! https://educationusabaltic.wixsite.com/virtualcollegefair


Vieslekcija "Kā kļūt par pārmaiņu meistaru?"
20. novembrī plkst. 16:00 Rīgas Biznesa skolas Sagatavošanas centrs universitātei aicina jauniešus apmeklēt Transforms.me dibinātāja Agņa Stibe vieslekciju "Kā kļūt par pārmaiņas meistaru".
Vai viss apkārt neizbēgami transformējas - cilvēki, organizācijas, sabiedrība, vide? Ātras vai lēnas pārmaiņas ir kā katalizators šīm pārmaiņām. Ja tā ir taisnība, tad cik labi mēs esam sagatavoti lai apgūtu šo nepārtraukti mainīgo realitāti? Viduvēji - bieži vien tiktu sniegta kā godīga atbilde. Bet pagaidiet - vai tiešām tā mēs vēlamies sagaidīt mūsu nākotnes laimīgo un piepildīto dzīvi? Acīmredzot ir nepieciešama vajadzība pēc cita un nopietnāka šī jautājuma risināšanājuma. Ja viss nemitīgi mainās, tad būtu tikai gudri kļūt par šādas pamatpārveidošanas meistaru.
Pasākums paredzēts vidusskolēniem (14-18g.v.), notiks angļu valodā, ir bez maksas, nepieciešams iepriekš reģistrēties šeit.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)