Jauniešu medijpratības mācības šā gada 2. un 4. martā!

18.02.2021

Nevalstiskā organizācija “IREX” ir starptautiska organizācija, kas realizē izglītības un attīstības iniciatīvas visā pasaulē. Sadarbībā ar sešām universitātēm Baltijas valstīs, tādām kā Latvijas Universitāte un Rīgas Stradiņa universitāte, Tartu Universitāte un Tallinas Universitāte Igaunijā, Viļņas Universitāte un Vitautas Magnus Universitāte Lietuvā, šobrīd tiek realizēts “Medijpratības projekts”.

 

2021. gada 2. un 4. martā norisināsies tiešsaistes medijpratības mācības jauniešiem krievu valodā, kurās dalību sniegs visu trīs Baltijas valstu jaunieši. Baltijas valstīs ir daudz jauniešu, kuri iegūst informāciju no medijiem krievu valodā, tāpēc ir ļoti svarīgi mācēt nodalīt kvalitatīvo žurnālistiku no dezinformācijas un manipulācijas un pieņemt lēmumus, kas balstīti patiesos faktos.

Dalība medijpratības mācībās ir bezmaksas, pēc divu dienu mācībām jaunieši saņems medijpratības trenera sertifikātu un trenera komplektu, kur ietilpst trenera rokasgrāmata, soma, šalle un vēl daudzas noderīgas lietas.

Vairāk informācijas krievu valodā iespējams rast šeit: https://fb.watch/3oOK5g0lEE/ un https://fb.me/e/3fj8qRx4z. Pieteikšanas forma tiešsaistes pasākumam rodama šeit:  https://ej.uz/Mediagramotnostj.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)