Radošo darbu konkurss bērniem un jauniešiem par veselīgu dzīves veidu

08.03.2013

 

No 2010.gada Latvijā tiek realizēta Sabiedrības grupu informēšanas kampaņa „Elpo ZAĻI! Domā. Dzīvo!”, kā viena no Pasaules Tuberkulozes dienas aktivitātēm. Katrā no šīm akcijām sabiedrība, vecāki, ģimenes, bērni un jaunieši tiek aicināti padomāt par savas veselības saglabāšanu, imunitātes stiprināšanu, apkārtējās vides saudzēšanu, atkarību kaitīgumu un mazināšanu. Katru gadu šīs kampaņas rīkošanā apvienojas gan valsts pārvaldes institūcijas, gan nevalstiskās organizācijas, piesaistot ziedotājus, atbalstītājus un citus sadarbības partnerus!

 

No 2013.gada 6. marta līdz 18. martam aicinām iesaistīties bērnus un jauniešus Radošo darbu konkursā, veidojot brīvā tehnikā un formātā plakātus, pastkartes par veselīgu dzīvesveidu, fiziskajām aktivitātēm, higiēnu, imunitātes stiprināšanu, smēķēšanas kaitīgumu, vides saudzēšanu un tuberkulozes apkarošanu. Darbus iesniegšanai lūdzam pieteikt  pa tālruni 28356548 vai rakstot uz e pastu tb.trepes@inbox.lv  līdz 18.martam!

Darbu izstāde tiks atklāta Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācijas organizētajā Pasaules Veselības dienai veltītājā preses konferencē, 21.martā Rīgas Austrumu klīniskajā universitātes slimnīcā, plkst. 11:00,  bet darbu autorus aicināsim uz kopīgu pasākumu 22.martā plkst.16.30 Rīgas Jauniešu centrā „Kaņieris”(Rīga, Kaņiera iela 15), kur notiks arī labāko darbu apbalvošana. No labākajiem radošajiem darbiem veidosim 2014.gada kalendāru un pastkartes par veselīgu dzīves veidu.

Sabiedrības grupu informēšanas kampaņu rīko biedrība Radošā apvienība jauniešiem TREPES, Latvijas Tuberkulozes fonds un Latvijas Sarkanais Krusts.

Sadarbības partneri un atbalstītāji: SIA TRIALTO Latvia, Rīgas Jauniešu centrs „Kaņieris”, SIA Rīgas Rēvija, SIA AGA, Rīgas Austrumu klīniskās universitātes slimnīca, Latvijas Tuberkulozes un plaušu slimību ārstu asociācija. 

Informāciju sagatavoja:

Ramona Liepiņa

Radošā apvienība jauniešiem TREPES

Tālrunis: 28356548

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)