Festivālā Positivus uzzini par jauniešu izglītības un nodarbinātības iespējām „Jaunatne kustībā” @ Positivus

12.07.2013

Pateicoties sadarbībai ar "Eiropas pilsoņu gadu 2013", mūzikas festivālā Positivus, kas norisināsies Salacgrīvā, Latvijā, būs atrodama "Jaunatne kustībā" telts, kurā tiks prezentētas Eiropas Savienības programmas, kas sniedz jauniešiem iespēju studēt, strādāt, kā arī piedalīties apmācībās un brīvprātīgo darbā.

Kad: 2013. gada 19.-21. jūlijā
Piektdien, 19.07. telts darba laiks: 16:00 – 20:00
Sestdien, 20.07. telts darba laiks: 12:00 – 18:00
Svētdien, 21.07. telts darba laiks: 12:00 – 18:00

Kur: mūzikas festivālā Positivus, Salacgrīvā, Latvijā

Teltī ar dažādu prezentāciju, aktivitāšu un pasākumu palīdzību tiks prezentēta "Jaunatne kustībā" iniciatīva. Programmas ietvaros finansēto programmu (piemēram, profesionālās izglītības programma Leonardo da Vinci, skolu izglītības programma Comenius, pieaugušo izglītības programma Grundtvig, augstākās izglītības programma Erasmus un "Jaunatne kustībā" programma) pārstāvji vadīs prezentācijas, lekcijas, debates un darba seminārus.

Pasākumu apmeklēs Latvijas Mūzikas akadēmijas, Rīgas Stila un modes profesionālās vidusskolas, Latvijas Kultūras koledžas un VIAA - Valsts Izglītības attīstības aģentūras (valsts aģentūra, kas Latvijā piedāvā mūžizglītības programmu un kultūras un mākslas projektu NOASS) pārstāvji.

"Jaunatne kustībā" telts sniegs unikālu iespēju saņemt vairāk informācijas par jauniešu iespējām daļu mācību vai praktisko apmācību laika pavadīt ārvalstīs, lai uzlabotu jau esošās prasmes un iegūtu jaunas. Teltī būs arī informatīvais stūrītis, kurā apmeklētāji varēs saņemt informāciju par dažādiem projektiem. Jaunieši ar aizraujošās EuroQuizz aptaujas palīdzību varēs pārbaudīt savas zināšanas par Eiropas Savienību. Apmeklētājiem tiks sniegta iespēja aprunāties ar cilvēkiem, kas jau saņēmuši ES finansējumu, lai studētu vai strādātu ārzemēs.

"Jaunatne kustībā" atbalsta "Eiropas pilsoņu gadu 2013", kas veltīts sabiedrības informēšanai par ES pilsoņu tiesībām. "Jaunatne kustībā" telts Positivus festivālā būs vieta, kur vienaudži varēs diskutēt par to, kā iedrošināt jauniešus izmantot ES tiesības studēt, strādāt un piedalīties praktiskajās apmācībās un brīvprātīgo darbā ārzemēs, kā arī par to, kā Eiropas izglītības un praktisko apmācību mobilitātes programmas var palīdzēt uzlabot jauniešu prasmes, kas nepieciešamas darba tirgū, un palīdzēt atrast viņu pirmo darbu.

Vairāk informācijas par "Jaunatne kustībā" atradīsiet, klikšķinot uz saites:
http://ec.europa.eu/youthonthemove/

Vairāk informācijas par "Eiropas pilsoņu gads 2013" atradīsiet, klikšķinot uz saites:
http://europa.eu/citizens-2013

Vairāk informācijas par "Jaunatne kustībā" pasākumu Salacgrīvā, Latvijā atradīsiet, klikšķinot uz saites:http://ec.europa.eu/youthonthemove/events/2013/20130719-salacgriva_en.htm

Apmeklējiet "Jaunatne kustībā" Facebook lapu: https://www.facebook.com/YouthontheMoveEurope?ref=tn_tnmn

Apmeklējiet "Jaunatne kustībā" Twitter profilu: https://twitter.com/tweetYoM #YoMPositivus  

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)