Apmācības „Patiesība ir tur – Dabā!”

01.08.2013

Vai Tu vēlies apgūt jaunas zināšanas un metodes, lai veicinātu jauniešu aktivitāti? Vai Tev pietrūkst ideju izaicinošu piedzīvojumu pasākumu organizēšanai? Vai vēlies šajos pasākumos iesaistīt arī citus? Vai zini, kas ir āra dzīves aktivitātes? Vai vēlies tās apgūt? Atbildes uz šiem un citiem jautājumiem par āra dzīves aktivitātēm varēsi iegūt apmācībās „Patiesība ir tur – Dabā!” (Rīgas un Vidzemes reģions). Apmācību mērķis - iedrošināt dalībniekus izmantot ārā dzīves aktivitātes, lai veicinātu jauniešu līdzdalību. Apmācības notiks no 2013. gada 12. septembra līdz 15. septembrim viesu namos: „Vāgneris – Labu Sajūtu Parks”, Tumes pagastā, Tukuma novadā (Rīgas reģiona dalībniekiem) un „Mīlmaņi”, Rankas pagastā, Gulbenes novadā (Vidzemes reģiona dalībniekiem). Pieteikšanās: līdz 25. augustam!

Apmācību dalībnieki: 
- Jaunieši vecumā no 16 gadiem, esošie /nākamie vienaudžu izglītotāji un jauniešu līderi.
- Visi tie, kuri strādā ar jauniešiem (bez vecuma ierobežojuma).

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar biedrības „Latvijas Sarkanais Krusts” struktūrvienību „Latvijas Sarkanā Krusta Jaunatne”.  Apmācībās aicināti piedalīties ne vairāk kā 2 cilvēki no vienas organizācijas.

Dalība apmācībās ir bez maksas. Dalībniekiem tiks nodrošinātas naktsmājas, ēdināšana un apmācību materiāli. Dalībniekiem jāsedz tikai ceļa izdevumi.

Dalībniekiem ir jāpiedalās visu apmācību laiku.

Lai pieteiktos dalībai apmācībās, aizpildītu pieteikuma anketu nosūti uz e-pasta adresi evita.fridrihsone@redcross.lv līdz 2013. gada 25. augustam. Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Evita Fridrihsone 67336653 vai 26430961, vai pa e-pastu: evita.fridrihsone@redcross.lv

Uzmanību!! Vietu skaits ir ierobežots. Visas iesūtītās anketas tiks izvērtētas. Rezultāti tiks paziņoti katram dalībniekam personīgi.

Foto autors: Oujda Sniper
Ceļš sidi Maafa parks, Maroka

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)