Eiropas eksāmens

17.03.2016

„Eiropas eksāmens” ir piedzīvojums, kurā aicinām doties ikvienu! Kas darāms? Līdz 9.maijam sagatavojies  (tev palīdzēs šie materiāli) un 9.maijā tiešsaistē atbildi uz jautājumiem. Esi ātrs un gudrs - atklāj SUPERVARONI sevī!

  • Par izcili izpildītu misiju - īstas SUPERVAROŅA balvas: vienreizēji lidojumi debesīs ar gaisa balonu, gravitācijas spēka izaicinājums vēja tunelī, elpu aizraujoši braucieni ar vasaras bobu Siguldas bobsleja trasē. Katrā vecuma grupā tiks apbalvoti 10 labākie (kopvērtējumā).
     
  • ”Eiropas eksāmens” notiks 9. maijā no plkst. 08.00 līdz 21.00 tiešsaistē mājaslapā www.esmaja.lv. Katrs dalībnieks saņems Apliecinājumu par dalību piedzīvojumā un uzzinās iegūto punktu skaitu.
     
  • „Eiropas eksāmenā” iekļauti  jautājumi par ES vēsturi un attīstību, institūcijām, Latvijas dalību ES, jauniešu iespējām, ikviena iedzīvotāja saikni ar Eiropas Savienību u.c. Eksāmena jautājumi ir dalīti 4 vecuma grupās: 5.-6.klase (20 jautājumi), 7.-9.klase (20 jautājumi), vidusskola un pieaugušie (30 jautājumi). Eksāmena kārtošanai tiks dotas 20 minūtes.
     

Eiropas eksāmens” Latvijā norisinās jau trešo gadu. 2014. gadā tajā piedalījās skolēni no 283 skolām, kopā ar pieaugušajiem - turpat 3 000 Latvijas iedzīvotāju kārtoja eksāmenu. 2015. gadā piedalījās jau teju 5 000 skolēnu un pieaugušo no visas Latvijas. Cik SUPERVAROŅU būs šogad - to mēs uzzināsim 9.maijā plkst. 21:00, kad eksāmens noslēgsies! Veiksmi!

Ja ir jautājumi - raksti eiropaseksamens@eiropaskustiba.lv

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)