Aicinām jauniešus piedalīties Rīgas reģiona apmācībās par sociālajiem medijiem "Sērfo gudri!"

21.03.2016

Apmācībās uzzināsi par sociālo mediju izmantošanu  un attīstīsi prasmes, kā tos izmantot aktīvai līdzdalībai. Apmācības notiks no 2016. gada 8. līdz 10. aprīlim viesu namā "Villa Dole", Doles salā, Salaspils novadā.

Pieteikšanās apmācībām līdz 29. martam  šeit  - http://ejuz.lv/socialiemedijiriga, rezultāti tiks paziņoti visiem personīgi līdz 2016. gada 31. martam.

Šajās apmācībās:

  • izzināsi sociālo mediju nozīmi un pieejamās iespējas jaunatnes jomā;
  • apgūsi, kā kritiski izvērtēt sniegto informāciju un attīstīsi sociālajos medijos sniegtās informācijas lietotprasmi;
  • uzzināsi par drošību internetā;
  • varēsi ielūkoties digitālās vides nākotnē un tendencēs;
  • iegūsi izpratni par sociālo tīklu lietošanu un to iespējām veiksmīgai karjerai.

Kas var pieteikties: jaunieši vecumā no 13 līdz 25 gadiem. Apmācības paredzētas 22 dalībniekiem.

Apmācības vadīs: Jaunatnes starptautisko programmu aģentūras apmācītāji  Māris Resnis un Rinalds Rudzītis.

Apmācības notiks pilnas 3 dienas, tāpēc svarīgi, lai Tu varētu piedalīties visas apmācību dienas! Apmācības ir BEZ MAKSAS! Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra ar Latvijas un Šveices sadarbības programmas atbalstu sedz uzturēšanās, ēdināšanas un apmācību izdevumus. Ceļa izdevumi uz/no apmācību norises vietu gan jāsedz pašiem.

Ja rodas jautājumi vai nepieciešama papildus informācija, lūdzu, raksti vai zvani – Līga Siliņa, tālr.: 26808042, e-pasts: apmacibas[at]brfonds.lv.

Apmācības organizē Jaunatnes starptautisko programmu aģentūra sadarbībā ar nodibinājumu "Baltijas Reģionālais fonds” (JSPA reģionālais sadarbības partneris Rīgas un Vidzemes reģionā) Latvijas un Šveices sadarbības programmas "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” ietvaros. Vairāk informācijas par Latvijas un Šveices sadarbības programmu "Atbalsts jaunatnes iniciatīvu attīstībai attālos vai mazattīstītos reģionos” meklējiet mājas lapā: www.jaunatne.gov.lv

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)