Piesakies un iesildi idejas projektu apmācībās “Sprints pēc projekta”

04.03.2019

Vai Tev jau ir ideja, ko vēlies iesniegt jauniešu projektu konkursā? Varbūt vēl nezini, ko, bet gribi pamēģināt - uzlabot kaut ko savā novadā un iemācīties ko jaunu? Piesakies apmācībām “Sprints pēc projekta”, kas norisināsies 11. martā no 13.30 līdz 18.30 Rīgas jauniešu centrā “Kaņieris”! Uz apmācībām tiek aicināti Ikšķiles un Olaines novadu jaunieši (vecumā no 13 līdz 25 g.).

Pieteikšanās līdz 7. martam ej.uz/sprintspecprojekta!

 

Gan tad, ja Tava ideja vēl tikai virmo gaisā, gan tad, ja esi jau gandrīz visu uzrakstījis, esi aicināts “sprintā” kopā ar citiem! No ideju ģenerēšanas līdz īstenošanai, no komandas un dalīšanās idejās līdz papīriem un finanšu plāniem – mācīsimies par projekta struktūru un galvenajiem principiem, kā arī par jauniešu projektu konkursiem Ikšķiles un Olaines novados un citām finansēšanas iespējām. Apmācībās būs iespēja ne tikai iedvesmoties un uzzināt ko jaunu par projektu rakstīšanu un īstenošanu, bet arī pavadīt pirmdienu iedvesmojošā vidē starp citiem aizrautīgiem jauniešiem un aizvest savu ideju no starta līdz finišam!

 

Apmācības vadīs Brigita Medne ar vairāku gadu pieredzi neformālajā izglītībā un projektu vadībā.

 

Apmācības ir bezmaksas. Dalībniekiem tiks nodrošināts transports. Apmācības organizē Ikšķiles un Olaines novadu pašvaldības.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)