Realizēts pirmais jauniešu projekts 2017. gadā

29.03.2017

Nakts no 24.03. uz 25.03. Olaines 2.vidusskolā tika aizvadīta ļoti interesanti, skolā norisinājās projekts “SPOKU NAKTS SKOLAS BIBLIOTĒKĀ”.

Sadarbībā ar Skolēnu parlamentu pirmo reizi tika rīkots nakts pasākums. Tas pilnībā atšķīrās no citiem skolas pasākumiem, jo pasākumam tika noteikta neparasta tēma un pasākuma realizācijas laiks bija skolai ļoti netipisks. Skolēni bija aktīvi, rosīgi, izdarīgi un šajā gadījumā pilnīgi noteikti gatavi izmēģināt kaut ko pavisam jaunu. Spoku naktī piedalījās arī trīs skolotājas, bibliotekāre un skolas direktore.

 

Spoku nakts dalībnieki sastapās ar patiesi satraucošiem eksperimentiem, kas pārbaudīja ikviena dalībnieka drosmi. Sākumā bija eksperimenti ar vielām, gļotām un tārpiem, lai radītu visplašāko emociju spektru. Masku parādē jaunieši prezentēja savus tēlus, savukārt bibliotekāre prezentēja Baltās dāmas stāstu. Skolēni piedalījās viktorīnā “Vai atpazīsti literāros varoņus?”, kā arī paši gatavoja tā saucamos kvestus. Nakts tupinājās ar spocīgu kino seansu un spoku stāstiem!

 

Projekts tika realizēts Olaines novada Jauniešu projektu konkursa ietvaros ar Olaines novada pašvaldības līdzfinansējumu.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)