Apmācības "Mācies, lai mācītu. Atkritumu šķirošana"

24.07.2017

Biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” meklē jauniešus un seniorus, kas vēlas vairāk uzzināt par to, kā šķirot atkritumus un kļūt par zaļāka dzīvesveida vēstnesi. Interesentus aicina piedalīties apmācībām “Mācies, lai mācītu”, kas notiks šī 9.—10. augustā Zaļeniekos.

Vai Tu zini, kā pareizi šķirot atkritumus? Vai vēlies par to palīdzēt uzzināt arī citiem? 

 

Apmācību mērķis ir pilnveidot gan pašu dalībnieku zināšanas par to, kāpēc un kā šķirot atkritumus, gan rosināt domāt un plānot, kā par to stāstīt citiem.


Šīs apmācības ir unikālas ar to, ka par atkritumu šķirošanas popularizēšanas jautājumu kopīgi aicināti darboties jaunieši un seniori no Ozolnieku, Olaines un Jelgavas novadiem. Apvienojot dalībnieku pieredzi un idejas, tiks izveidots turpmāko darbību kopums, lai arī citus novadu iedzīvotājus rosinātu šķirot.

Jelgavas, Olaines un Ozolnieku novadu seniorus un jauniešus aicinām pieteikties līdz 30. jūlijam www.ej.uz/skiromazsunliels

Dalība apmācībās ir bezmaksas. Ēdināšanas, uzturēšanās un aktivitāšu izmaksas tiek segtas no projekta finansējuma. Projektu “Šķiro mazs un liels” (Reģ. Nr.1-08/155/2017) īsteno biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” ar Latvijas vides aizsardzības fonda atbalstu. Līdzfinansē Olaines, Jelgavas un Ozolnieku novadu pašvaldības. Vairāk info: www.janupe.lv.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)