Jūlijs Olaines novadā

04.08.2017

Vasaras vidū jauniešiem bija dažādas iespējas, kā pavadīt brīvo laiku. Aktivitātes norisinājās gan OJC “Popkorns”, gan citviet novadā, projekta “Esi aktīvs novadā” ietvaros.

Jūlija spilgtākie notikumi OJC “Popkorns” bija kustību meistarklase un rokassprādžu darbnīca. Rokassprādžu darbnīca izvērtās īsti meitenīga, jaunietes veidoja skaistas un latviskas rokassprādzes no prievītēm. Enerģija, sajūtas, uzticēšanās- raksturo kustību meistarklasi horeogrāfes Marijas Zencenkovas vadībā. Jaunatnes darbiniece Karīna pēc nodarbības teica: “Man patika aktivitātes, kas mācīja uzticēties viens otram. Vērtīgi bija mācīties nebaidīties veidot ilgus acu skatienus, jo ikdienā bieži vien aizmirstam vai baidāmies to darīt.”

Kustību meistarklase OJC "Popkorns"

 

 

Jūlijs ir jau otrais mēnesis, kad jauniešiem no Gaismām, Jaunolaines, Jāņupes un ciemu tuvējās apkārtnes ir iespēja piedalīties dažādos tieši jauniešiem organizētos pasākumos, projekta "Esi aktīvs novadā!" ietvaros. 

 

Gaismās jūlijs ir bijis aktīvs un sportisks mēnesis. Aizvadīti divi aizraujoši futbola vakari. Šī ir Gaismu jauniešu iecienītākā sporta spēle. Šajos pasākumos tika aicināts ikviens interesents, tāpēc futbola spēlē iesaistījās gan bērni, gan jaunieši. Labi pavadīts laiks un aktīvā atpūta vienuviet.

 Futbola vakars Gaismās

 

Spītējot šīs vasaras nepastāvīgajiem laika apstākļiem, jūlija baigās izdevās pierunāt mammu dabu uz jauku vakaru, lai Jāņupes jaunieši varētu tikties pie ugunskura. Vakara gaitā jaunieši runāja par vasaras notikumiem un sapņiem, pildīja atmiņu klades anketas un gāja peldēties. Par vasaras tradīciju pie Jāņupes karjera kļuvuši volejbola vakari, kuros ļoti aktīvi piedalās jaunieši un bērni. Jāņupes jaunatnes darba koordinatore Evita aicina sekot aktuālajai informācijai par pasākumiem augustā un saka: “Norit aktīva gatavošanās Jāņupes lielākajam pasākumam “Jāņupes varavīksne” 12.augustā, kurā biedrība “Jāņupes iedzīvotāji” aktīvi iesaistās ar aktivitāšu organizēšanu jauniešiem un bērniem. Savukārt 20.augustā plānota velo orientēšanās.”

Volejbola vakars Jāņupē

Draudzības ugunskurs

 

Jūlijs Jaunolainē tika aizvadīts sportiski- nosirsinājās 3 pret 3 Streetball turnīrs un slackline vakars. Streetball turnīrs tika aizvadīt azartiski, bet draudzīgi. Puišiem patika un viņi teica, ka labprāt piedalītos vēl kādā turnīrā. Pēc apmeklētāju intereses jūnijā, jūlijā tika atkārtots slackline vakars. Kopējas secinājums, ka iešana pa līdzsvara virvi, nav tik vienkārša, kā izskatās no malas.

3 pret 3 Streetball turnīrs Jaunolainē

Slackline vakars Jaunolainē

 

Projekta “Esi aktīvs novadā!” aktivitātes norisināsies arī augustā. Seko līdzi informācijai novada stendos un facebook.com lapā OJC “Popkorns”

 

 

Projekts īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2017.gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)