Aicinām arī jauniešus iesaistīties balsošanā par ģimenei draudzīgāko pašvaldību!

05.10.2017

Olaines novada pašvaldība piedalās Vides aizsardzības un reģionālās attīstības ministrijas (VARAM) organizētajā konkursā "Ģimenei draudzīga pašvaldība". Šajā konkursā svarīgs ir katra iedzīvotāja viedoklis, jo tas var palīdzēt uzvarēt arī mūsu pašvaldībai.

Lai noteiktu pašvaldības, kas nodrošina lielāko atbalstu, daudzveidīgākos un pieejamākos pakalpojumus ģimenēm ar bērniem, VARAM šogad pirmo reizi rīko konkursu "Ģimenei draudzīga pašvaldība". Pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm vērtē gan konkursa komisija, balstoties uz pašvaldību iesniegto informāciju, gan ikviens Latvijas iedzīvotājs, kuru viedoklis  tiks ņemts vērā, izvēloties konkursa uzvarētājus.

Laikā no 2017. gada 2. oktobra līdz 31. oktobrim ikviens var novērtēt vienas, divu vai pat trīs pašvaldību sniegto atbalstu ģimenēm dažādās jomās. Priecāsimies arī par jūsu ierosinājumiem par to, kādu atbalstu ģimenēm no mūsu pašvaldības vēlaties vēl saņemt. To varēsiet ierakstīt balsojuma anketā.

Piedāvājam iepazīties ar Olaines novada pašvaldības atbalstu ģimenēm ar bērniem.

Balsot par pašvaldības sniegtajiem pakalpojumiem ģimenēm iespējams vietnē www.vietagimenei.lv. Lai sniegtu vērtējumu, ir nepieciešams reģistrēties ar savu Facebook vai Draugiem profilu vai e-pasta adresi. 

Plašāka informācija un iespēja balsot par Olaines novada pašvaldību vietnē www.vietagimenei.lv pieejama šeit.


Aktīvi balsojot, jūs arī palīdzēsiet sev un savai pašvaldībai tikt pie jauna rotaļu laukuma. To, papildus VARAM balvai, iegūs kāda no tām četrām pašvaldībām, kas tiks atzītas par ģimenei draudzīgākajām, un kuras iedzīvotāju - balsotāju īpatsvars būs lielāks pret kopējo pašvaldības iedzīvotāju skaitu. Pašvaldībai tikai jāpiemeklē bērniem drošu un piemērotu vidi rotaļu laukuma ierīkošanai. Rotaļu laukumu dāvinās SIA "Jūrmalas Mežaparki", kas, kā ģimenes uzņēmums, augstu vērtē ģimeniskās vērtības sabiedrībā un savos produktos.

Tāpat katrs, kas sniegs vērtējumu kaut vai par vienu pašvaldību, piedalīsies izlozē, kurā katru nedēļu var laimēt dāvanu karti 50 eiro vērtībā ģimenes izklaidei un citas jaukas balvas. Piemēram, katru nedēļu izlozēs trīs mobilo sakaru operatora "Amigo" dāvātās mobilo tālruņu uzlādes baterijas un divas ieejas biļetes (katra 2 cilvēkiem) uz starptautisko izstādi "Baltic Beauty 2017", kas notiks no 3. līdz 5. novembrim Rīgā, Ķīpsalas hallē, kā arī trīs "Rimi" dāvanu kartes - katru 10 EUR vērtībā.

Konkursa norisi atbalsta: Konkursa lieldraugs - SIA "Jūrmalas Mežaparki", mobilo sakaru operators "Amigo", SIA "Rimi Latvia", SIA "ZAAO", starptautiskā izstāde "Baltic Beauty", "Māmiņu klubs", Latvijas vecāku organizācija "Mammamuntetiem.lv". 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)