Olaines Mežaparkā Laimes iela

08.05.2018

"Laimes iela" ir Olaines 1.vidusskolas jauniešu veidots, Olaines pašvaldības finansiāli atbalstīts pasākums. 19.maijā Mežaparks pārvērtīsies par vietu, kur varēsi no sirds priecāties par sīkumiem. Atnāc arī Tu un iegūsti savu mazo laimi. Dalīts prieks ir dubultprieks, dalies savā priekā ar mums,  un mēs dalīsimies ar savu prieku.
 

Arī Tu vari iesaistīties pasākuma veidošanā, iesūtot attēlus, mēmes, piedaloties kā brīvprātīgais, uzstājoties vai apmeklējot šo pasākumu. 

Ja tu vēlies iesaistīties kādā no pasākuma posmiem, tad sūti savu pieteikumu vai bildes uz norādīto e-pastu (laimesiela2018@gmail.com), vēstulē norādot savu vārdu, uzvārdu. Pasākuma organizētāji grib būt droši, ka netiek pārkāptas autortiesības Ja vēlies palikt anonīms, izliekot apskatei Tavu darbu, varam norādīt tikai vārdu/pseidonīmu, tomēr e-pastā jāmin savs vārds. Iesūtītās bildes vai mēmes nedrīkst būt aizvainojošas. Tās tiks izliktas publiskai apskatei.

 

Aicinām pieteikties muzicēt pratējus. Priecātos, ja katrs mūziķis, pārvietojoties pa "Laimes ielu", pasākuma dalībniekus iepriecinātu ar ~20 minūšu garu programmu. Drīkst gan spēlēt mūzikas instrumentu, gan dziedāt, gan arī citādi muzikāli izpausties, nav obligāti jāuzstājas solo. Piesakoties jānorāda savs vārds, uzvārds un telefona numurs. Lūgums  e-pastā pievienot audio/video ierakstu ar savu muzikālo priekšnesumu. Diemžēl elektrības pieslēgums nav pieejams.

 

Tu vari palīdzēt mums, piemēram, komunicējot ar pasākuma dalībniekiem, kā brīvprātīgais pasākuma laikā pieskatot kādu posmu, dienu iepriekš salasot puķes, sagādājot 5/10 l pudeles vai krāsainas baseina bumbiņas un citos veidos. Ja esi gatavs iesaistīties, tad raksti mums e-pastu, norādot savu vārdu, uzvārdu, vecumu un telefona numuru saziņai, kā arī minot, kādā veidā esi gatava/s palīdzēt. Ja ir kādas neskaidrības vai jautājumi, tad droši vari rakstīt facebook vai e-pastā.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)