Popkorna skvērā notikuši pirmie pasākumi

31.05.2018

Jauniešu centrs iziet ielās un nu iedzīvina arī Popkorna skvēru. Maijā skvērā notika 3 pasākumi: brīvā mikrofona vakars “Open mic night”, “Repair Cafe Summer Edition” un RTU Studentu teātra "Spēle" izrādes "Pašu audzināts" un "Īsa pamācība mīlēšanā".

Āra pasākumu sezona tika atklāta ar brīvā mikrofona vakaru, kurā ikkatrs neformālā atmosfērā varēja parādīt kādu savu talantu vai tieši pretēji netalantu. Vairāki jaunieši priecēja ar savu dziedājumu, bija jaunieši, kas stāstīja jokus.

Kopā ar biedrību "Māk-onis" tika organizēts pasākums – Repair Cafe! Jauniešiem bija iespēja mācīties salabot savu velo, drēbes, rotas, piedalīties drēbju maiņā un iestiprināties ar uzkodām. Pasākumā tika atklāta āra lasītava- grāmatu spots, lai padarītu to pievilcīgāku, ikvienam bija iespēja aplīmēt āra lasītavu ar uzlīmēm.

Novada svētku ietvaros, skvērā apmeklētājus izklaidēja RTU Studentu teātra "Spēle" dalībnieki. Bija iespēja redzēt izrādes "Pašu audzināts" un "Īsa pamācība mīlēšanā".

 

Ceram, ka laiks mūs turpinās lutināt un šovasar skvērā būs vēl daudz superīgu pasākumu! Pievienojies mums uz pasākumiem, vai aizej tāpat, uzspēlē galda futbolu vai palasi grāmatu guļot šupuļtīklā.

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)