OLAINES NOVADA JAUNIEŠU DIENA’18

13.08.2018

25. augustā jau astoto gadu Olaines Mežaparkā visiem jauniešiem un ikvienam interesentam būs iespēja piedalīties Olaines novada Jauniešu dienā. Nāc un pavadi lielisku dienu!

13.00   "Pilsētas medības 2018" foto velo orientēšanās sacensības

Arī šogad Olaines Sporta centrs piedāvā aizraujošās orientēšanās sacensības gan draugu, gan ģimenes komandām. Vairāk informācijas un nolikums atrodams www.olainessports.lv. Obligāta iepriekšēja pieteikšanās, rakstot uz sports@olaine.lv vai zvanot 26658689. Reģistrēšanās jau no plkst. 12:00 un starts plkst.13:00 pie Olaines Mežaparka estrādes.

 

15:00   BŪVĒSIM KOPĀ AR MĀK-ONI

Kopā ar Zero Waste Brothers būs iespēja mācīties un pašiem izveidot savu atpūtas stūrīti jauniešu centra terasē, otrreiz izmantojot it kā nevajadzīgus materiālus. Biedrība "Māk-onis" aicina līdz pasākumam ziedot nevajadzīgas paletes, kā arī audumus karodziņu veidošanai.

 

15:00 - 17:00 PASPĒLĒSIM TEĀTROS

Olaines jauniešu projekta “Skatuves runas meistarklašu cikls” dalībnieki un Olaines teātra studijas “Atspulgi” vadītāja Anda Bērziņa aicina uz piedzīvojumu. Anda, raksturojot aktivitāti, saka: “Esi kādreiz skatoties teātri aizdomājies, kā viņi tā var, dzīvot desmitiem dažādu dzīvju, būt tik daudzos tēlos? Reizēm tam nepieciešamas vien pāris sekundes un esi jau Parīzē slavens mākslinieks, kurš dodas uz savas jaunās izstādes atklāšanu. Kā? To atklāsiet kopā ar mums!”

 

15:00 - 20:00 "IZAICINI SEVI" ALPĪNISMA AKTIVITĀTES

Olaines novada Jauniešu diena nav iedomājama bez iespējas sevi izaicināt. Arī šogad būs pieejama alpīnisma siena, pārējās aktivitātes gan vēl paturēsim noslēpumā.

 

15:00 - 20:00  IZSTĀDE "PURVS - OLAINES ŠŪPULIS"

Olaines Vēsture un mākslas muzejs īpaši iekārtot OJC “Popkorns” telpas, lai varētu apskatīt pavasarī tapušo jauniešu projekta fotogrāfiju izstādi.

 

16:00 - 20:00 ĀRA SPĒLES

Iespēja izmēģināt interesantas spēles OJC “Popkorns” spēļu laukumā.

 

17:00 - 19:00 RĪGAS CIRKA SKOLA

Darbnīcā varēs apgūt žonglēšanu, objektu manipulāciju un līdzsvara disciplīnas.

 

17:00   LIELĀS BALVAS IZCĪŅA

Šķēršļi, jautrība un komandas spēks! Aicinām Tevi un komandas biedru uz "Lielās Balvas" izcīņu, kur ātrākie tiks pie balvām! Sacensības norisināsies laukumā pie ūdenstorņa. Sākums plkst. 17:00.

Reģistrēšanās uz vietas no plkst. 16:30.

 

18:00 - 22:00 ORBITRON UN LĪDZSVARA ATRAKCIJAS

Orbitron būs īsts pārbaudījums drosmīgajiem, izjust sajūtas, kā lidojot kosmosā! 

 

19:00   BRĪVAIS MIKROFONS

Ja gribi stāvēt uz Popkorns skvēra skatuves un parādīt to, ko dari arī citiem, tad piesaki savu dalību līdz 23.08. rakstot uz popkorns@olaine.lv.

 

18:00   “TEA TREE” IMPROVIZĀCIJAS TEĀTRIS

“TeaTree” veido dažādas konceptizrādes, radot improvizētus sarunu šovus un garās formas izrādes.

 

21:00 “SINGAPŪRAS SATĪNS”

Latvijas pēdējā laika skaļākā un apspriestākā hip hop grupa “Singapūras Satīns” debitēja 2015. gada izskaņā, kad savā YouTube kanālā publicēja grupas pirmo miksteipu, kurš nakts laikā guva atzinīgu klausītāju un arī kritiķu vērtējumu par unikālo izpildījumu, satīriskajām lirikām un Latvijā neraksturīgo skanējumu.

 

22:00   “PIRMAIS KURSS”

Grupa “Pirmais Kurss” dibināta 2010. gada nogalē. Savā pastāvēšanas vēsturē grupa ir nospēlējusi neskaitāmus koncertus. Šī gada pavasarī  tika izdots albums “Problēmas”, kas stāsta par ķibelēm, kuras piedzīvojuši grupas dalībnieki.

 

23:00-01:00    DJ OAKHILL mūsu pašu novadnieks iekustinās ballīti līdz pat nakts vidum!

 

Visas aktivitātes ir bez maksas!


Taisi pašīšus vai kā citādi fotogrāfē vai filmē Jauniešu dienas notikumus, ievieto bildi vai video Instagram, liec klāt mirkļbirku #ONJD18 un laimē Olaines novada Jauniešu dienas suvenīru komplektu no mūsu atbalstītājiem “Olainfarm”.

 

 

Pašvaldība nodrošinās jauniešiem transportu maršrutā Jāņupe-Olaine; Olaine-Jāņupe. Pieteikties var līdz 23. augustam (ieskaitot), rakstot uz e-pastu agnese.kalnina@olaine.lv vai tālr. 27099031. Lūdzam norādīt: vārdu, vecumu, pieturas nosaukumu un vēlamo laiku.

 

 

 

Seko līdzi aktuālajai informācijai

 

Atceries! Pasākuma dalībnieki paši atbild par sava veselības stāvokļa piemērotību aktivitātēm un savu drošību!!!

 

Informējam: Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde ( fotografēšana un filmēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīvajiem aktiem personas datu aizsardzības jomā.

Pārzinis: Olaines novada pašvaldība Zemgales iela 33, Olaine

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@fpda.lv.

Datu apstrādes mērķis: informācijas atklātības nodrošināšanai.

Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā www.olaine.lv, jauniešu mājaslapā www.olainesjauniesiem.lv, informatīvajā izdevumā “Olaines Domes Vēstis” un sociālajos kontos (facebook.com, twitter.com, instagram.com).

 

PASĀKUMU ORGANIZĒ Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru “POPKORNS”, Olaines Kultūras centru, Olaines Sporta centru, Olaines Vēstures un mākslas muzeju, biedrību “Māk-onis”.

 

ATBALSTA AS “Olainfarm”

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)