Apmācības skolēnu parlamentiem

03.10.2018

Septembra pēdējā nedēļā Olaines novada skolu parlamentiem notika neformālās apmācības projekta “Soli pa solim” ietvaros.

Katras skolas jauniešiem bija iespēja vienu dienu pavadīt neierasti, ar neformālās izglītības metodēm iepazīties, saliedēties, diskutēt un lemt par nākotnes plāniem. Apmācību dalībnieki uzzināja par līdzdalības nozīmi un tās veicināšanu, par parlamenta lomu kā līdzdalības mehānismu skolās, jauniešu iespējām skolā  un pašvaldībā, kā arī par Olaines novada pašvaldības īstenotā projekta “Soli pa solim” jau iesaistīto jauniešu pieredzi, par jauniešu līdzšinējo dalību sanāksmēs par jaunatnes darbu.

 

Olaines 1.vidusskolas parlaments

 

Olaines 1.vidusskolas parlamenta prezidente Krista par apmācībām saka: “Parlamentam tās bija ļoti vērtīgas. Tās ļāva mums kā parlamentam apzināties savas vērtības, savas spēcīgās un arī vājās puses. Tagad mums ir skaidra arī parlamenta nozīme un tā vērtība tiem, kas nav parlamentārieši.”

 

Olaines Mehānikas un tehnoloģijas koledžas parlaments

 

 

Olaines 2.vidusskolas parlaments

 

 


 

Olaines novada pašvaldība no jūnija līdz decembrim īstenos projektu „Soli pa solim”, kura mērķis ir radīt modeli plānveidīgai un regulārai Olaines novada jaunatnes darbā iesaistīto iestāžu, organizāciju un biedrību sadarbībai un paaugstināt iesaistīto partneru kapacitāti. 

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)