Olaines novada konkurss „Jauniešu gada balva”

01.11.2018

Jau sesto gadu pēc kārtas Olaines novadā tiek izsludināts konkurss „Jauniešu gada balva”, kurā tiks apzināti aktīvākie un talantīgākie Olaines novada jaunieši un tiks izvērtēti viņu sasniegumi novada attīstībai.

Konkursam var tikt pieteikta jauniešu organizācija, kas darbojas Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai Olaines novadā esošas izglītības iestādes audzēknis vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurš atbilst kādai no konkursa nominācijām. Kategorijā „Gada jauniešu balsts” pretendentiem nav vecuma ierobežojuma.

 

Konkursa nominācijas:

Gada brīvprātīgais

Gada jauniešu projekts

Gada jaunais sportists

Gada jaunais mākslinieks

Gada jauniešu balsts

Gada jauniešu organizācija

Gada jaunietis - uzņēmējs

Gada jaunietis

 

Šī gada jaunums ir nominācija “Gada jaunietis - uzņēmējs”, kurā var pieteikt jauniešus, kuri 2018.gadā ir veikuši saimniecisko darbību, t.sk. skolēnu mācību uzņēmumos vai kā pašnodarbinātas vai fiziskas personas.

 

Piesaki nominantu, iesniedzot pieteikumu no 01.11.2018. līdz 23.11.2018. klātienē Apmeklētāju pieņemšanas un informācijas centrā vai nosūtot pa pastu Olaines novada pašvaldībai, vai parakstītu ar elektronisko parakstu, sūtot uz e-pastu olainesdome@olaine.lv.

 

 

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

 

Konkursa noslēguma pasākums notiks Olaines Kultūras namā 2018.gada 13.decembrī.

 

Ja Tev ir zināms kāds, kas atbilst kādai no nominācijām, tad nepaslinko un piesaki šo cilvēku vai organizāciju jau tagad!

 

 

Konkursu organizē Olaines novada pašvaldība

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)