Ēnu diena 2019 Latvijā un Olainē!

18.01.2019

Arī Olaines novada pašvaldība piedalās Ēnu dienā, kas šogad norisināsies 13.februārī! Piedāvājam ēnu vietas gan pašvaldībā, gan pašvaldības iestādēs.

 

Ja vēlies uz pāris stundām ieskatīties Olaines novada domes priekšsēdētāja Andra Berga, Olaines novada domes priekšsēdētājas pirmās vietnieces Intas Purviņas, Olaines novada domes priekšsēdētāja otrā vietnieka Aleksandra Čmiļa vai citu pašvaldības un tās iestāžu darbinieku darbā, tad piesakies jau tagad!

Ar visu Olaines novada pašvaldības un to iestāžu piedāvāto profesiju sarakstu vari iepazīties šeit.

Piesakies tiešsaistē www.enudiena.lv! Ja ir jautājumi raksti agnese.kalnina@olaine.lv vai zvani 67146038.


Nezini, kas ir Ēnu diena?

Ēnu diena ir pasaulē atpazīstama un atzīta Junior Achievement karjeras izglītības programma 1.-12. klašu skolēniem, kuras laikā skolēni apmeklē kādu darba vietu un 4 – 6 stundu garumā vēro interesējošās profesijas pārstāvja darba ikdienu. Latvijā Ēnu diena ir biznesa izglītības biedrības Junior Achievement – Young Enterprise Latvija (JA-YE Latvija) reģistrēta preču zīme.

Ēnu dienas mērķis ir iepazīstināt skolēnus ar dažādu profesiju un nozaru prasībām, lai palīdzētu jauniešiem izvēlēties profesiju un atbilstoši sagatavotos darba tirgum. 

Šī ir programma, kas jau daudzus gadus sekmīgi iekļauj izglītības procesā karjeras jautājumus, rosinot jauniešus plānot savu nākotni jau skolas laikā. Veidojot sadarbību starp skolu, sabiedrību un darba vidi, Ēnu diena sekmē jauniešu integrāciju sabiedrībā un darba tirgū nākotnē.

Vairāk info: www.enudiena.lv

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)