Mobilais jaunatnes darbs Jaunolainē

06.03.2019

Ikšķiles un Olaines apvienībai saņentais jauniešu galvaspilsētas statuss ir ne tikai liels pagodinājums, bet arī liela atbildība, tādēļ viena no apvienības prioritātēm un izaicinājumiem ir attīstīt mobilo jaunatnes darbu novadu teritorijās.

 

Olaines novadā mobilais darbs ar jaunatni tiek īstenots tieši Jaunolainē, kas ir arī lielākā apdzīvotā teritorija Olaines pagastā pēc Olaines novada centra Olaines pilsētas.

 

Februāra mēnesī, kopa ar divām jaunatnes darbiniecēm Intu un Lieni, trešdienu vakaros notika četras tikšanās reizes ar jauniešiem.

 

Sākumā, lai pastāstītu par mobilo jaunatnes darbu un iepazītos ar jauniešiem, meitenes devās pastaigā pa Jaunolaini. Pēc tam tika noorganizēts Chill vakars ar kakao,  galda spēļu un novusa spēļu vakars, tādā veidā nodrošinot jauniešiem iespēju ne tikai  pavadīt vakaru draudzīgā atmosfērā, bet arī, dalīties ar savām idejām un vēlmēm.

 

Viena no jauniešu vēlmēm ir dejot, tādēļ jau 6. martā Jaunolaines Kultūras nama mūzikas telpā notiks „Just Dance” vakars!

 

 

Ar jaunatnes darbiniecēm būs iespēja satikties Latvijas Jauniešu galvaspilsētas atklāšanas pasākumā “Zvaigžņu stunda” š.g. 8. martā Jaunolaines kultūras namā!

 

Jaudīgs jaunatnes darbs – Jaudīgi jaunieši Jaunolainē!

 

Aktivitātes tiek īstenotas projekta „Jaunatnes darbs jaudīgai Jaunolainei” ietvaros.

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)