Olainiete Brigita Medne kļūst par EuroPeers vēstnesi

21.03.2019

“Man ir bijis tas prieks un reizē arī izaicinājums augt un veidoties “Erasmus+: Jaunatne darbībā” vidē. Iegūtas jaunas zināšanas, prasmes, izaicinājumi, daudz jaunu kontaktu un gūzma sajūtu, sevis iepazīšana un vēl, un vēl. Nu esmu kļuvusi par daļu no “EuroPeers” pulka, kas ar saviem personīgajiem stāstiem gatavi palīdzēt arī citiem jauniešiem iepazīt šo pasauli. Mēs ticam un vēlamies izplatīt tādas vērtības kā līdzdalība, neformālā izglītība, iecietība un starptautiski kontakti,” tā jauniete no Olaines Brigita Medne, kas šogad kā viena no trim Latvijas pārstāvjiem piedalījās starptautiskās mācībās “EuroPeers”, attīstot savas prasmes un daloties pieredzē, lai turpmāk iedvesmotu citus jauniešus piedalīties starptautiskās Eiropas mobilitātes programmās.

 

Savu pirmo pasākumu kā EuroPeers tīkla dalībniece Brigita organizēja Olaines 2. vidusskolā, kur ar entuziastiskiem un enerģiskiem 10. un 11. klašu audzēkņiem klases stundā dalījās personīgajos stāstos, diskutēja, kā iespējams piedalīties dažādos projektos, kā ģenerēt pašiem savas idejas un gūt tām atbalstu Erasmus+: Jaunatne darbībā un Eiropas Solidaritātes korpusa piedāvātajās iespējās. Erasmus+ ir lieliska iespēja ne tikai jauniešiem, bet arī organizācijām – doties dažādos izglītojošos pasākumos, uzņemt brīvprātīgos jauniešus no visas Eiropas un kopā īstenot lieliskas idejas! Arī turpmāk Brigita gatava sadarboties ar Olaines un citu novadu iestādēm, organizācijām un jauniešiem, daloties personīgajā pieredzē, sniedzot atbalstu ideju īstenošanā, dalībā projektos Latvijā un ārpus tās. Sazinies un sadarbojies, rakstot uz brigita.medne@gmail.com!

 

EuroPeers ir jauni cilvēki, kas ir ceļojuši uz citām valstīm, lai mācītos, gūtu darba pieredzi, lai piedalītos izglītības vai jaunatnes jomas projektos. Tas ir jauniešu vadīts Eiropas tīkls, kura jaunieši popularizē programmas Erasmus+ un Eiropas Solidaritātes korpuss, informē, motivē un atbalsta citus jauniešus iesaistīties dzīvi mainošās aktivitātēs.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)