Bērnu un jauniešu organizācija „Jaunie Vanagi” aicina piedalīties piedzīvojumu lomu spēļu sacensībās „Zvirbuļa Taka” 2019 Olainē

14.05.2019

„Zvirbuļa Taka” ir brīvdabas sacensības, savienotas ar galda spēļu konceptu, kurā dalībniekiem jādomā stratēģiski, iejūtoties personificējošā vidē un kontaktējoties ar spēles tēliem tā, lai veidojot sadarbību gūtu uzvaras punktus.  

Atšķirībā no citām “Jauno Vanagu” rīkotajām sacensībām, tādām, kā “Dublis” vai “Mamutu medības”, šīm spēlēm nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, tikai vēlme pēc piedzīvojumiem un nebijušām sajūtām, un aktīvas atpūtas labu draugu vai ģimenes lokā.

 

Šī gada sacensībās tiks risināta leģenda, kuru veido trīs ciemati – Mošķi, Bērnudārzs un Cietums, katrā no ciematiem būs atrodami savos tēlos iejutušies organizatori, ar kuriem sadarbojoties būs iespēja vienas diennakts laikā iziet sacensību trasi Olaines teritorijā netālu no Līduma karjera. Sacensību pamatā ir stāsts, kas ved dalībniekus cauri dažādiem izaicinājumiem, kuriem uzsvars likts uz attapību, komunikāciju, saliedētību un kustību. Dalībnieki varēs iejusties piedzīvojumā 7. jūnijā pulksten 19:00 , kad tiks atklāta spēle un jau nakts melnumā varēs pildīt pirmos sacensību uzdevumus. Piedzīvojuma spēle ilgs no tumsas līdz tumsai, 24 stundas.

Komandām jābūt gatavām, ka spēles laikā būs jādzīvo dabā un jānakšņo teltīs. Lai piedalītos spēlē ir jābūt komandai no četriem (abu dzimumu) dalībniekiem, kuri kāro pēc jauniem piedzīvojumiem, vēlas iziet ārpus komforta zonas un izmēģināt savas spējas dažādos pārbaudījumos. Dalībnieku vecums variē no 14 gadiem līdz sirmam vecumam (no 14 līdz 18 gadiem nepieciešama vecāku atļauja).

 

Atšķirībā no citām "Jauno Vanagu" sacensībām „Zvirbuļa Takai” nav nepieciešama īpaša fiziskā sagatavotība, tikai veikls prāts un vēlme piedalīties, neaizmirstot par svarīgāko – saliedētu komandu.

 

Olaines jauniešu komanda reģistrējoties ar paroli "Passer montana"  var saņemt dalības atlaidi - 25%.

Sacensīcu „Zvirbuļa Taka” nolikums pieejams te!

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)