JAUNIEŠI AICINĀTI PIETEIKTIES LAIVU BRAUCIENAM - APMĀCĪBĀM “OUT OF FRAME”

20.05.2019

Ja esi no 15 līdz 25 gadus vecs, piesakies divu dienu laivu braucienam -  neformālās izglītības apmācībām „Out of frame”, kas notiks skolēnu vasaras brīvlaikā no 11. līdz 12. jūnijam.

Apmācības “Out of frame” norisināsies jau 6.gadu. Jaunieši, kas piedalījās iepriekš pie saviem ieguvumiem min:

  • Ieguvu daudz jaunas informācijas, īpaši par motivāciju un līderību. Noteikti pielietošu šīs prasmes nākotnē un mācīšu tās citiem. Sapratu, ka  nav jābaidās no idejas, kas ienāk tev prātā! Tā jārealizē! Apmācības bija vienkārši kolosālas, tiešām daudz un produktīvi visi strādājām.
  • Sapratu, cik nozīmīgi ir strādāt komandā, jo saliekot kopā vairāk galvas ir labāks rezultāts.
  • Uzzināju par iekšējo un ārējo motivāciju, kā arī kādas rakstura īpašības ir nepieciešamas līderim. Es iemācījos strādāt komandā un motivēt sevi sasniegt nospraustos mērķus!
  • Uzlaboju komunikācijas un līderības prasmes, kā arī ieguvu jaunus draugus.
  • Iemācījos kā veiksmīgi prezentēt savu ideju, guvu zināšanas par motivāciju un emociju kontroli. Guvu daudz pozitīvas emocijas!

 

Šogad apmācības norisināsies pavisam savādākā formātā- dosimies laivu braucienā. Apmācību laikā dalībnieki instruktoru pavadībā ar drošām, divvietīgām smailītēm dodas izbraucienā pa Mēmeli (plānotais maršruts Skaistkalne - Bauska), bet vakarā paredzēti izaicinoši un sadarbību veicinoši uzdevumi.

 

Svarīgi:

  • Dalībniekiem iepriekšēja pieredze nav nepieciešama. Laivas ir stabilas un domātas arī iesācējiem un arī tiem, kuri airēs pirmo reizi.
  • Apmācības vadīs pieredzējuši instruktori un neformālās izglītības treneri no Piedzīvojumu organizācijas „Lūzumpunkts”.
  • Dalība jauniešiem apmācībās ir bez maksas. Tiks nodrošināta ēdināšana, transports, laivas, drošības vestes un teltis nakšņošanai, nepieciešamības gadījumā arī guļammaiss un paklājiņš.
  • Transports tiks organizēts no katras pašvaldības. Aptuvenais izbraukšanas laiks 11.06. plkst. 9:00, aptuvenais atgriešanas laiks 12.06. plkst. 19:00.

 

Pieteikšanās līdz 5.jūnijam.

Pieteikuma anketa: ej.uz/OOF19

Vietu skaits ierobežots!

 

Cilvēki mācās caur pašu personisko pieredzi, emocijām, darbību, līdz ar to katrs mazais vai lielais piedzīvojums ir arī solis attīstībā – individuālajā vai komandas. Katram ir iespēja atrast laiku piedzīvojumam. Atrodi arī Tu!

 

 

Apmācības organizē Ikšķiles, Olaines un Mārupes novada pašvaldības.

 

 

Kontakti saziņai:

Ikšķiles novada pašvaldības

Jaunatnes lietu speciālists

Einārs Ervīns Deribo

einars.deribo@ikskile.lv

 

Olaines novada pašvaldības

Jaunatnes lietu speciāliste

Agnese Kalniņa

agnese.kalnina@olaine.lv

 

Mārupes novada pašvaldības

Jaunatnes lietu speciālists

Rihards Igāns

rihards.igans@marupe.lv

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)