Septembris OJC "Popkorns"

07.09.2019

Septembra plakāts ir klāt! Ieskaties!

10.09. 18:00 Foto & video nodarbība "Photo & Video Club" - Pirmā foto & video nodarbība jau klāt!
Iespēja izmēģināt un mācīties, kā fotogrāfēt un filmēt, kā arī iespēja parunāt vairāk par brīnišķīgo daudzveidīgo pasauli!
Iegrimsti maģiskajā foto un video pasaulē kopā ar Dasha Goga!

Dive in the magical world of photo and video together with Dasha Goga

* nodarbība notiks angļu valodā, bet neļauj tam sevi atturēt - mēs tulkosim, ja nepieciešams

 

11.09. 18:00 Dzejas lasījumu vakars - Droši nāc ar sevis rakstītu dzeju vai saviem mīļākajiem dzejoļiem. Kopīgi pie tējas tases un popkorna parunāsim par dzeju.

 

12.09. 16:30 Latviešu zīmju valodas nodarbība - Pirmā latviešu zīmju valodas nodarbība jau klāt!
Iemācies alfabētu, pamatfrāzes, uzzini vairāk par nedzirdīgo kultūru - pievienojies bezmaksas zīmju valodas nodarbībām! Būs aizraujoši un vērtīgi!

 

13.09. 18:00 Angļu valodas nodarbība "The Diverse English" - Trenējies runāt angliski, iepazīsti angļu valodas daudzveidību - pievienojies pirmajai angļu valodas nodarbībai kopā ar Nora Ozolanta! Būs jautri un vērtīgi!

 

18.09. Uzdod jautājumus instagram.com/olainesjauniesiem par jauniešu projektu konkursu! - Jautā mums visus sev interesējošos jautājumus par jauniešu projektu konkursu mūsu instagram kontā @olainesjauniesiem

 

26.09. 18:00 Astronomijas nodarbība "Lūkojies Visumā" - Jauniešu projekta ietvaros notiks astronomijas nodarbība, kurā uzzināsim vairāk par zvaigznēm un Visumu. Droši pievienojies un uzzini kaut ko jaunu!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)