Decembris OJC "Popkorns"

26.11.2019

Laiks skrien vēja spārniem un pēdējais gada mēnesis klāt, bet tam līdzi arī ikmēneša plakāts!
Tākā decembris ir rosīgs mēnesis, tad laicīgi plānotājā ieraksti, kad jānāk ciemos uz "Popkornu".
Lai skaists svētku gaidīšanas laiks!

07.12. 15:00 Spēļu vakars "Dungeons & Dragons" - Ar tējas krūzēm rokās kopā iejutīsimies dažādos tēlos, kam piemīt pašas neiedomājamākās spējas - kopīgi spēlēsim D&D. Nāc un pievienojies!

 

10.12. un 11.12. 17:00 Ziemassvētku dekorāciju veidošana - ienesīsim pirmās Ziemassvētku noskaņas "Popkornā" un kopīgi, sirsnīgā atmosfērā gatavosim ziemīšu dekorācijas ar kurām izrotāt Jauniešu centru. It's beginning to look a lot like Christmas...

 

12.12. 17:00 Pirmssvētku pasākums "Ziemassvētkus gaidot"  - svētku atmosfēra valdīs Jauniešu centrā: skanot ziemīšu diesmām, kopīgi rotāsim "Popkornu", darīsim dažādas pirmssvētku darbiņus un baudīsim viens otra klātbūtni. Ieskandināsim sniegbaltos svētkus kopā!

 

18.12. 17:00 Ziemassvētku kartiņu veidošanas radošā darbnīca - neilgi pirms svētku vakara kopīgi čakli padarbosim un radīsim unikālas apsveikumu kartiņas saviem mīļajiem.

 

21.12. 14:30 Jauniešu stāstu pēcpusdiena "Mans Latvijas ceļojums" un Latgales virtuves iepazīšana- Pagājušajā reizē Kurzeme, šoreiz Latgale! Kāpec gan ne? Parunāsimies par Latgales skaistajām un brīnumainajā vietām un čakli padarbosimies virtuves darbos, bet tas KO gatavosim, lai paliek noslēpumā...Nāc un uzzini!

 

28.12. 15.00 Jaungada laimīšu liešanas darbnīca - Aizgājušā gada izskaņās ar sapņiem, jauniem mērķiem un apņēmību katrs pats izliesim SAVU laimīti veiksmīgan 2020.gadam!

 

Tiekamies!

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)