Gulbenes Jauniešu centrs "Bāze" viesojas "Popkornā"

17.02.2020

Olaines novada Jauniešu centrs "Popkorns" 12.februārī, Starptautiskajā Ēnu dienā, uzņēma ciemiņus no Gulbenes novada Jauniešu centra "Bāze".

Kopā ar Gulbenes novada jaunatnes darbiniekiem, viesos bija ieradušies divi Eiropas brīvprātīgie un divas ēnas, kuras apsver iespēju nākotnē kļūt par jaunatnes darbiniekiem. Tikšanās mērķis bija dalīties pieredzē un diskutēt par problēmām, ar ko ikdienā sastopas jaunatnes lietu jomā.

Pasākumā pievienojās Jauniešu centra "Popkorns" ēnotāja- Ziemeļvalstu ģimnāzijas skolniece- kurai jaunatnes darbinieka profesija arī šķiet gana interesanta.

Lai sniegtu ieskatu jaunatnes darbā Olaines novadā, tika rādīta prezentācija, pēc kuras turpinājās diskusijas, lai rastu atbildes uz galveno jautājumu- kāda ir Jauniešu centra "Popkorns" veiksmes formula komunikācijā ar jauniešiem.

Tikšanās abpusēji iedvesmoja jaunatnes darbiniekus tālākajam darbam un sniedza jaunas idejas.

Olainiešiem bija prieks uzņemt tik atraktīvus un enerģiskus speciālistus, kuri ir gatavi augt, mainīties un mācīties, lai jaunatnes joma Gulbenes novadā attīstītos. Kā arī esam gandarīti, ka darbs mūsu "Popkornā" ir ieinteresējis Ēnu dienas dalībniekus.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)