Olaines novada pašvaldība sumina skolēnus un viņu skolotājus!

27.05.2020

Lai gan šī brīža situācija mums liedz sanākt visiem kopā, tomēr Olaines novada pašvaldība sumina godalgotos skolēnus un viņu skolotājus, sagatavojot atzinības rakstus un balvas. Tās kopā ar skolas sarūpētajiem apsveikumiem skolēni saņems individuāli.

Šogad suminām 39 Olaines 1.vidusskolas skolēnus, 20 Olaines 2.vidusskolas skolēnus, 25 Olaines Mūzikas un mākslas skolas audzēkņus un 3 RTU “Olaines Tehnoloģiju koledža” audzēkņus, kā arī 43 viņu pedagogus.
 
Ļoti lepojamies ar Olaines 1.vidusskolas absolventu Kārli Eiduku, kurš jau otro reizi piedalījās starptautiskajā ekonomikas olimpiādē, šoreiz iegūstot bronzas medaļu. Angļu valodas valsts olimpiādē piedalījās Olaines 1.vidusskolas skolniece Elizabete Sulamite Matisone un ieguva atzinību, bet 3. pakāpi informātikas – programmēšanas valsts olimpiādē ieguva Olaines 2.vidusskolas skolēns Andrejs Šohins. Andrejs kopumā šajā mācību gadā ieguvis 5 godalgotas vietas dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs, kas ir augstākais radītājs šajā mācību gadā. Savukārt 4 godalgotas vietas dažādās mācību priekšmetu olimpiādēs vai profesionālās ievirzes konkursos ieguvuši Krists Polencs (Olaines 1.vidusskola), Niklāvs Vigulis (Olaines Mūzikas un mākslas skola) un Miks Kelle (Olaines Mūzikas un mākslas skola).
 
Šajā mācību gadā Olaines novada pašvaldības naudas balva piešķirta 7 pedagogiem, kuru izglītojamie ieguvuši godalgotu vietu starptautiskajā un valsts mācību priekšmetu olimpiādē vai ieguvuši laureāta nosaukumu valsts un starptautiska mēroga profesionālās ievirzes un interešu izglītības konkursos un skatēs.
 
Neskatoties uz šķēršļiem, novēlam ikvienam skolēnam izaicināt sevi, nezaudēt zinātkāri un turpināt paplašināt savu redzesloku.
 
Lai prieks par paveikto un sasniegto nemazinās ne mirkli!
 
 
Olaines novada pašvaldības
 
Izglītības un kultūras nodaļa

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)