OLAINES NOVADA JAUNIEŠU NEDĒĻA 2020!

17.08.2020

Vai Tu zināji, ka šis ir jau 10.gads, kopš Olaines novada pašvaldība organizē Jauniešu dienu? Līdz ar jubilejas gadu un dažiem socializēšanās izaicinājumiem, pasākums notiks citā formā un to sauksim par OLAINES NOVADA JAUNIEŠU NEDĒĻU!

Lai nepalaistu garām kādu interesantu aktivitāti, iepazīsties ar pasākumu programmu!

 

Pirmdienu, 24.augustu, sāksim ar saliedēšanās pārgājienu “izEJAM dabā!” no OJC “Popkorns skvēra” uz Līduma Karjeru un atpakaļ. Aktivitāte tiek īstenota Olaines novada jauniešu projektu konkursa ietvaros, un jaunieši, kas organizē pārgājienu sola aizraujoši pavadītu dienu, garšīgas pusdienas un patīkamu nogurumu vakara izskaņā. Lai piedalītos šajā piedzīvojumā, obligāti piesakies iepriekš: ej.uz/izEJAM-daba

Vakara noslēgumā paredzētas radošās darbnīcas, āra spēles un lieliska atmosfēra, ko nodrošinās arī Gunāra Gaumiga koncerts.

 

Otrdienas, 25.augusta, vakarā ieplāno braucienu uz Stūnīšiem! Pie minijauniešiem dosies arī radošās darbnīcas un āra spēles, bet plkst. 21:00 visus, kas sasnieguši vismaz 12 gadu vecumu, priecēs 2020.gada filma “Pilsēta pie upes”.  Lai vakars būtu uzdevies, parūpējies par savu sēdvietu pats. Lai gan pērkons trīs reizes jau bijis, nerekomendējam sēdēt, kur pagadās. 

 

Trešdien, 26.augustā, dosimies atpakaļ uz Olaini, kur jaunieši un ikviens erudīts varēs parādīt savas zināšanas un uzzināt ko jaunu par Olaines novadu, izspēlējot erudīcijas spēli “Es mīlu Tevi, Olaines novad!”. Tev tur ir jābūt!

 

Ceturtdienas, 27.augusta, ceļš mūs vedīs uz, iespējams, vēl neiepazītāko novada vietu- Jāņupi. Kā zināms, Jāņupes jaunieši ir slaveni ar savu sportisko garu, tāpēc šajā dienā droši uzvelc izejamo sporta tērpu un pievienojies! Būs gan SUP dēļi, gan dažādas stafetes, lielformāta spēles, slackline un pat dvieļu volejbols.

 

Piektdienu, 28.augustu, pavadīsim rāmāk, bet ne mazāk aizraujoši, kad satiksimies Jaunolainē. Diskutēsim ar biedrības “Papardes zieds” pārstāvjiem par drošām attiecībām un citiem svarīgiem jautājumiem. Piedalīsimies smieklu jogas nodarbībā un iemācīsimies atbrīvoties no negatīvisma un pasmieties par sevi.

 

Šo superīgo nedēļu noslēgsim sestdien, 29.augustā, Olainē, kur Olaines 2.vidusskolas stadions būs pārvērties par satikšanās vietu. No plkst. 15:00 Tev būs iespēja apmeklēt radošās darbnīcas un uzspēlēt āra spēles, bet no plkst. 16:00 sāksies brīnumi uz skatuves. Būs gan zinātnes teātris “Laboratorium”, gan “Brīvais mikrofons”, kas pulcēs vietējos talantus. Mums visiem par prieku būs arī improvizācijas teātra “ART i ŠOK” mākslinieki, kas ar skatītāju atbalstu radīs mākslu un smieklus. Tam sekos ačgārnā diskotēka ar DJ Sun-Lay, bet pasākuma izskaņā uz skatuves kāps mūziķis REIKS ar saviem lielākajiem hitiem.

 

Ņem vērā, ka ikvienā no pasākumiem tiks ievēroti epidemioloģiskās drošības pasākumi Covid-19 infekcijas izplatības ierobežošanai, to skaitā, roku dezinficēšana un distances ievērošanas uzraudzība. Atgādinām, ka karam individuāli ir jāizvērtē savs veselības stāvoklis pirms pasākuma apmeklējuma.    

      

  Saistībā ar to, 29.augusta aktivitātes norisināsies slēgtā teritorijā ar ierobežotu cilvēku skaitu. Pirms ieejas pasākuma teritorijā, katram apmeklētājam tiks izsniegta aproce, ar kuru varēs atrasties teritorijā. Tiklīdz tiks izdalītas visas aproces, jauni apmeklētāji teritorijā vairs netiks ielaisti. Apmeklētāju plūsma tiks organizēta pa vienu ieeju un vienu izeju.

Pasākuma teritorijā tiks izvietoti noteikumi, kurus aicinām apmeklētājus ievērot, lai pasākums būtu visiem izdevies un drošs.

Tā kā ikviens priekšnesums, kas notiks uz skatuves, vērojams tikai sēžot norādītajās vietās, aicinām, katru paņemt līdzi savu pledu, lai būtu patīkama sēdēšana zālājā.

Garantējam, ka šāda formāta pasākumā vēl nebūsi bijis, tāpēc atzīmē plānotājā augusta pēdējo nedēļu un tiekamies kaut kur novadā!

 

VISOS PASĀKUMOS IEEJA BEZ MAKSAS!    

 

PASĀKUMU ORGANIZĒ: Olaines novada pašvaldība sadarbībā ar Olaines Jauniešu centru “POPKORNS”, Olaines Kultūras centru, Olaines Sporta centru.                          

                               

Informējam: Pasākuma laikā notiks Personas datu apstrāde ( fotografēšana un filmēšana), saskaņā ar Eiropas Parlamenta un Padomes 2016. gada 27. aprīļa Regulu Nr. 2016/679 par fizisku personu aizsardzību attiecībā uz personas datu apstrādi un šādu datu brīvu apriti (Vispārīgā datu aizsardzības regula) un citiem normatīvajiem aktiem personas datu aizsardzības jom          

Pārzinis: Olaines novada pašvaldība Zemgales iela 33, Olaine                

Datu aizsardzības speciālista kontaktinformācija: info@fpda.lv.                          

Datu apstrādes mērķis: informācijas atklātības nodrošināšanai.                            

Iegūtie materiāli var tikt publicēti pašvaldības mājaslapā www.olaine.lv, jauniešu mājaslapā www.olainesjauniesiem.lv, informatīvajā izdevumā “Olaines Domes Vēstis” un sociālajos kontos (facebook.com, twitter.com, instagram.com).                              

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)