Noslēdzies projekts "Saki JĀ pašpārvaldei"!

31.08.2020

Kopīgi darbojoties un sadarbojoties, projekta "Saki JĀ pašpārvaldei" laikā izveidots pašpārvalžu buklets!

Pašpārvalde ir vieta, kur mācīties — mācīties darot, mācīties caur izaicinājumiem, mācīties vienam no otra, mācīties sadarboties, mācīties vairāk par sevi, pilnveidot dažādas prasmes un līdzdarboties. Pašpārvaldē darbojas jaunieši, kas velta savu enerģiju, idejas un laiku ne tikai veidojot lietderīgā brīvā laika pavadīšanas iespējas izglītības iestādē, bet arī izzinot un pārstāvot citu jauniešu viedokli, kā arī mēģinot iesaistīties mācību un audzināšanas darbā.

 

Pašpārvalde ir iespēja ne tikai veidot vidi savā izglītības iestādē, bet arī novadā un vēl plašāk.

 

Nu jau gadu ilgušais projekts "Saki JĀ pašpārvaldei" noslēdzas ar brīnišķīgu kopīgo aktivitāti un projekta izvērtēšanu. Lai gan sākotnēji kopīgā aktivitāte bija paredzēta pavisam citāda, nonācām pie cita risinājuma (paši zināt, kāpēc) - kopīga informatīvā bukleta izveidošanas ar mērķi lepoties, mācīties vienam no otra un izvērtēt pašiem sevi. Buklets atspoguļo jauniešu domas par pašpārvaldē iegūto, par darbiem, ar ko lepojas, kā arī par lietām, kas jāuzlabo, tādējādi no saviem, kā arī no citu izaicinājumiem mācoties. Tas atspoguļo arī skolēnu pašpārvalžu funkcijas (ne tikai pasākumu organizēšana!) un aicina arī citiem pašpārvaldes atbalstīt! Arī pats bukleta formāts atspoguļo jauniešu radošumu - tas ir interesanti salokāms un pēc jauniešu norādēm dizainēts.

Drukātā veidā iedvesmai un informācijai buklets pavisam drīz būs pieejams @Olaines 1. vidusskola, @Olaines 2. vidusskola un @Olaines Tehnoloģiju koledža, kā arī @OJC Popkorns. 

 

Buklets kā kopīgā aktivitāte tapusi projektā "Saki JĀ pašpārvaldei", ko īsteno @Olaines novada pašvaldība @Izglītības un zinātnes ministrija Jaunatnes valsts politikas valsts programmas 2019. gadam valsts budžeta finansējuma ietvaros. @Jaunatnes lietas 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)