Konkurss "Jauniešu gada balva 2020" ir atklāts!

02.11.2020

Jau astoto gadu pēc kārtas Olaines novadā tiek izsludināts konkurss „Jauniešu gada balva 2020”, kurā tiks apzināti aktīvākie un talantīgākie Olaines novada jaunieši, un tiks izvērtēti viņu sasniegumi novada attīstībai.

Konkursam var tikt pieteikta jauniešu organizācija, kas darbojas Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai jaunietis, kura dzīvesvieta deklarēta Olaines novada administratīvajā teritorijā, vai Olaines novadā esošas izglītības iestādes audzēknis vecumā no 13 līdz 25 gadiem, kurš atbilst kādai no konkursa nominācijām. Kategorijā „Gada jauniešu balsts” pretendentiem nav vecuma ierobežojuma.

 

Konkursa nominācijas:

Gada brīvprātīgais

Gada jauniešu projekts

Gada jaunais sportists

Gada jaunais mākslinieks

Gada jauniešu balsts

Gada jauniešu organizācija

Gada jaunietis - uzņēmējs

Gada jaunietis

 

Nominācijā “Gada jaunietis - uzņēmējs” var pieteikt jauniešus, kuri 2020.gadā ir veikuši saimniecisko darbību, t.sk. skolēnu mācību uzņēmumos vai kā pašnodarbinātas vai fiziskas personas.

 

Piesaki nominantu, iesniedzot pieteikumu no 02.11.2020. līdz 26.11.2020. klātienē Olaines novada valsts un pašvaldības vienotajā klientu apkalpošanas centrā vai nosūtot pa pastu Olaines novada pašvaldībai, vai parakstītu ar elektronisko parakstu, sūtot uz e-pastu pasts@olaine.lv.

 

Konkursa nolikums

Pieteikuma veidlapa

 

Konkursa noslēguma pasākums notiks Olaines Kultūras namā 2020.gada 17.decembrī.

 

Ja Tev ir zināms kāds, kas atbilst kādai no nominācijām, tad piesaki šo cilvēku vai organizāciju jau tagad!

 

 

Konkursu organizē Olaines novada pašvaldība

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)