Aprīlis solās būt pārsteigumu un pasākumu pilns!

01.04.2021

Kādi pasākumi tevi sagaida šomēnes?

 

 

06.04. plkst. 16.00 Putnu būrīšu gatavošanas meistarklase - gaisā jau jūtams pavasaris - putniņi visapkārt čivina un ir silts. Kopīgi apgūsim, kā taisīt putnu būrīti, ko pēc tam novietot ārā, lai ikviens putns atgriežoties spētu sev atrast mitekli. 


07.04. plkst. 16.00 Sarunu pēcpusdiena "Kas ir koprades telpa “Dzīvoklis”?" - sadarbībā ar koprades telpu "Dzīvoklis", aicinām jauniešus un ikvienu ieinteresentu pieslēgties Instagram live pasākumam, kura ietvaros Tev būs lieliska iespēja uzzināt kas vispār ir Olaines koprades telpa “Dzīvoklis”! Pasākuma ietvaros koprades telpas kopienas veidotāja Valērija sniegs ieskatu tajā, kas ir koprades telpa, ko tajā var darīt, kādi ir ieguvumi un iespējas. Tev būs iespēja arī uzdot sev interesējošos jautājumus.


09.04. plkst. 18.00 Diskusiju vakars par mentālo veselību - pasākuma laikā sarunāsimies par to, kā mēs, jaunieši, jūtamies, ko darīt, lai justos labāk, un daudz ko citu. Palīgos mums nāks speciālsists, kas sniegs vērtīgus padomus. 


12.04. plkst. 17.00 Dambretes pēcpusdiena - tiešsaistē sacentīsimies par labākā dambretes spēlētāja titulu. Vai tu esi gatavs izaicinājumam? 


15.04. plkst. 17.00 Just dance vakars - pēc ziemas miega nepieciešams nedaudz izkustēties, ievingrināt muskuļus pavasara un vasaras piedzīvojumiem. Kas gan ir jautrāks veids, kā to izdarīt, ja ne dejojot, tādēļ pievienojies lustīgajam Just Dance pasākumam!


24.04. OJC "Popkorns" sakopšanas talka - kā jau katru gadu kopīgi uzkopsim jauniešu centru gan iekšēji, gan ārēji, lai tad, kad ierobežojumi to atļaus, atkal varētu uzņemt jauniešus tīrās un sakārtotās telpās un skvērā, kā arī vairosim kopības un piederības sajūtu jauniešu centram, lai atgriežoties visi justos kā viena liela ģimene ♥


27.04. plkst. 16.00 Jogas nodarbība - ar prieku paziņojam, ka atgriežas viens no iepriekšējā gada iecienītākajiem pasākumiem - jogas nodarbība. Kopīgi pavingrosim, apgūsim vairāk par to, kas tad īsti ir joga un kādēļ tā ir veselīga. Ja pagājušajā gadā šo pasākumu nokavēji vai arī vēlies piedalīties atkārtoti, tad beidzot būs iespēja to izdarīt :)


30.04. plkst. 17.00 Baltā galdauta svētku pasākums - pulcēsimies (virtuāli) un sarunāsimies par kopīgi piedzīvoto un redzēto mūsu mīļajā Latvijā, runāsim par to, kas mūs katru saista ar Latviju, Olaini un mājām, spēlēsim spēles un visādi citādi kopīgi svinēsim Latvijas Republikas neatkarības atjaunošanu dažas dienas pirms 4. maija, lai 4. maijā būtu iespēja svinēt kopā ar ģimeni. 

Kā arī visa aprīļa garumā arī ieplānoti lielāki un mazāki pārsteigumi, kas šobrīd lai vēl paliek noslēpumā. Seko līdzi mūsu sociālajiem tīkliem, lai būtu pirmais, kas uzzina jaunumus par plānotajām aktivitātēm! ;) 

Uz tikšanos pasākumos!!!"

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)