Skolēnu nodarbinātības pasākumi 2021.gada vasarā

22.04.2021

No 5.maija līdz 14.maijam skolēni varēs iesniegt dokumentus skolēnu vasaras darbam!

Ņemot vērā epidemioloģisko situāciju valstī, arī šogad darba vietu skaits ir samazināts, lai katram jaunietim nodrošinātu vietu, ar maksimāli zemu saskaršanās risku ar citām personām. Tāpēc aicinām izvēlēties sev vēlamo vakanci un periodu, un pieteikties vietai laicīgi!

 

No 2021.gada 5.jūlija līdz 27.augustam 45 skolēniem būs iespēja iesaistīties nodarbinātības pasākumos vasaras brīvlaikā un strādāt kādā no Olaines novada pašvaldības iestādēm vai biedrībām, kas reģistrētas Olaines novada NVO apvienībā. Katrs skolēns strādās 2 nedēļas, 4 stundas dienā, saņemot stundas tarifa likmi 3.20 EUR apmērā pirms nodokļu nomaksas.

 

KAS VAR PIEDALĪTIES?

Skolēni – jaunieši vecumā no 15 līdz 17 gadiem, kuri mācās vispārizglītojošās vai profesionālās izglītības iestādēs Olaines novadā un kuru dzīvesvieta (vai vismaz viena no vecāku vai aizbildņu dzīvesvietām) deklarēta Olaines novada teritorijā.

 

KĀ VAR PIETEIKTIES?

Skolēnam jāiesniedz

•    aizpildīts iesniegums, sūtot to elektroniski uz e-pastu renate.buraka@olaine.lv, no 5.maija līdz 14.maijam, darba laikā no plkst. 8:00 līdz plkst. 17:00 ;

•    ārsta izziņa darba līguma slēgšanas brīdī.

 

Sīkāka informācija tīmekļa vietnes www.olainesjauniesiem.lv  sadaļā “Nodarbinātības pasākumi vasarā”.

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)