Maijs solās būt ļoti radošs!

30.04.2021

Vai esi gatavs uzzināt , ko mums atnesīs maija mēnesis? :)

05.05. TikTok deju konkurss - Deja ir lielisks veids, kā ne vien fiziski izkustēties, bet arī izpaust savas emocijas. Maija sākumā aicināsim ikvienu izdejoties, dejojot gan sevis izdomātas, gan TikTok platformā jau slavu ieguvušas dejas.

 

07.05. Saruna ar Eiropas parlamenta biroja Latvijā pārstāvi "Vēlēšanas un pilsoniskā aktivitāte" - Par godu 9.maijā esošajai Eiropas dienai, aicinām ikvienu pievienoties Instagram live sarunai ar Eiropas parlamenta biroja Latvijā pārstāvi. Sarunas laikā apspriedīsim vēlēšanu un pilsoniskās aktivitātes tēmas, kas, tuvojoties pašvaldību vēlēšanām, arī jauniešu vidū ir aktuālas.

 

07.05. plkst.18:00 Mātes dienai veltīta radošā meistarklase - Vienmēr gribas māmiņai uzdāvināt ko sirsnīgu, pašgatavotu un skaistu, tāpēc šoreiz mēs parādīsim, kā pagatavot konfekšu pušķi, ko saņemot, noteikti ikviena māmiņa būs priecīga.

 

11.05. plkst.17:00 "Gleznojam kopā!" meistarklase - Kopīgi vairosim radošumu, ļausimies savām sajūtām, ko izlikt uz lapas ar otu, zīmuļu un krītiņu palīdzību, kā arī apgūsim pāris knifiņus, lai radītie darbi būtu vēl iespaidīgāki.

 

15.05. plkst.14:00 Eklēru gatavošanas meistarklase - Šajā dienā atzīmēsim Starptaustisko ģimenes dienu, aicinot ikvienu kopīgi ģimenes lokā gatavot gardus eklērus un radīt pašiem svētku noskaņu!

 

19.05. plkst.18:00 Fotografēšanas meistarklase - Kopīgi ar fotogrāfu uzzināsim par dažādām niansēm, kas jāņem vērā fotogrāfējot, kā pareizāk izvēlēties jaunu fotokameru, un radīsim atbildes uz visdažādākajiem jautājumiem par un ap fotogrāfēšanu.

 

24.05. plkst.17:00 DJ meistarklase - Esi domājis par to, cik forši būtu uztaisīt savu dziesmas remix, taču nezini ar ko sākt? Mums tev ir risinājums! Pievienojies mūsu DJ meistarklasei un uzzini ne tikai to, bet arī citas interesantas lietas par "dīdžejošanu".

 

29.05. Olaines novada svētkiem veltītas aktivitātes "Te ir manas mājas!"- Kā jau ierasts, ik gadu maijs paiet Olaines novada svētku skaņās. Lai arī šogad svētkus svinēsim mazliet citādāk, neizpaliks arī OJC "Popkorna" aktivitātes. Kas tieši? Tas lai paliek pārsteigums!

 

Seko mums sociālajos tīklos: Instagram @olainesjauniesiem un Facebook @OJC"Popkorns" un nepalaid garām jaunumus! :)

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)