Projekts “Kā Tev iet? Dabā iet!”

24.09.2021

🌳Biedrība "Pierīgs Partnerība" kopā ar biedrību "Jaunolaines attistībai", projekta “Kā Tev iet? Dabā iet!” ietvaros īsteno Olaines un Mārupes novadu jauniešu āra dzīves neformālās izglītības pasākumus "PĀRdzīvo – PIEdzīvo" - 19. oktobrī (Ziemassvētku kauju vietas Tīreļpurva apkārtnē) un 21. oktobrī (Jaunolaines mežu masīvā).

💯Aktivitātes ietvaros gaidāms pārgājiens, meistarklases, izaicinājumi un šķēršļi mežā sevis pārvarēšanai, tikšanās ar viedokļa līderi un sarunas pie ugunskura ar psihoterapeitu.

Mērķa grupa – Mārupes, Olaines novada jaunieši vecumā no 13 līdz 15 gadiem (ieskaitot), kurus ir ietekmējusi Covid-19 pandēmija. Īpaši aicināti jaunieši, kuru sekmes ir Covid-19 pandēmijas laikā pasliktinājušās, kuri jūtas nomākti un vēlas saņemt psihoterapeita atbalstu sevis apzināšanai.

Projekta mērķis – Mārupes un Olaines novadu jauniešu Covid-19 pandēmijas seku mazināšana, nodrošinot neformālās izglītības aktivitātes, lai veicinātu pozitīvu jauniešu dzīves kvalitāti un garīgo veselību.

ℹ Sīkāka informācija, programma un pieteikšanās vēl sekos.

Projekts „Kā Tev iet? Dabā iet!” īstenots Izglītības un zinātnes ministrijas Jaunatnes politikas valsts programmas 2021.-2023. gadam ietvaros. Projekta pieteikums Nr. VP2021/1-101

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)