Stāstu izaicinājums"I am Europe, we are Europe" 🏆

27.09.2021

Eurodesk Latvija aicina piedalīties stāstu izaicinājumā "I am Europe, we are Europe" 🏆.

Jau kopš tās pirmsākumiem Eiropas Savienībā 🇪🇺 apvienojušās ne tikai dažādas valstis, bet arī cilvēki no dažādām kultūrām, reliģijām, valodām, pieredzēm un arī idejām. Viena lieta gan ir skaidra - kad mēs sanākam kopā, lai spriestu par kopējo nākotni, daudzveidība mūs dara tikai stiprākus. 💪

🤓 Šajā izaicinājumā mēs lūkojamies pēc maksimums desmit teikumu iedvesmojoša un pozitīva stāsta. Pastāsti mums par cilvēkiem, kas dzīvo līdzās, draugiem dažādās Eiropas malās, kas veido iekļaujošāku un vienlīdzīgāku nākotni vai jebko citu, kas stāsta par eiropiešu daudzveidību.

👀 Stāsts var būt gan izdomāts, gan arī reālas dzīves pieredzes iedvesmots. Uzraksti labāko stāstu un augšuplādē to Konkursa sadaļā www.timetomove.info lapā un pacīnies par iespēju iegūt vērtīgas balvas ! 🤩

✅ Kā viss notiks?

Jau šodien vari augšuplādēt savu stāstu Time to Move mājaslapā un mudini savus draugus balsot par savu stāstu konkursa lapā!

❗ Tiks izraudzīti divi uzvarētāji:

- Skatītāju balsojuma uzvarētājs (stāsts ar visvairāk skatītāju balsu līdz izaicinājuma beigām 3.oktobrī) saņems - Time to Move labumu paku - ūdens pudeli, T-kreklu, Time to Move spēļu kārtis.

- Eurodesk balvas ieguvējs (izraudzīts no Eurodesk komandas pēc konkursa noslēguma) saņems Eastpak čemodānu un sešu mēnešu Spotify Premium abonementu.

📌 Konkurss norit no 21. septembra līdz 3.oktobra plkst. 13:00.

Vairāk informācijas 👉https://timetomove.eurodesk.eu/lv/

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)