Oktobra pasākumi jau klāt!

01.10.2021

Ielūkojies, kādi pasākumi Tevi sagaida gada krāsainakajā un spocīgākajā mēnesī!

05.10. plkst. 16.00 Sarunu pēcpusdiena Olaines Pieaugušo izglītības centrā "Kā pierast pie pārmaiņām?", kurā dalīties pārdomās un pieredzē, kā pielāgoties pārmaiņām tehnoloģiju laikmetā pandēmijas laikā. Iepriekšēja pieteikšanās pasākumam: ej.uz/saruninas. 
12.10. plkst. 18.00 Projekta "Es varu būt, ietekmēt un mainīt" nodarbība "Vai Tu zini visu par HIV?" Olaines Pieaugušo izglītības centrā, ko vadīs Evija J. ar kolēģi, izmantojot asociatīvo kāršu metodi. Pievienojies, uzzini un izglītojies! Pieteikšanās: ej.uz/hivnodarbība.
15.10. plkst. 17.00 Sarunu cikls "Tēja ar iedvesmas garšu". Pirmajā šī gada cikla reizē tiksimies ar Olaines centrā esošās kafejnīcas "Kantero" radītāju, kā arī iemīļotā veikparka "Owake" veidotājiem. Šī būs lieliska iespēja iepazīt tuvāk veiksmīgus Olaines uzņēmējus, smelties iedvesmu, kā arī padomus, ja apsver domu par savu uzņēmumu. Pieteikšanās anketa atrodama šeit: ej.uz/teja-ar-iedvesmu.
18.10. plkst. 17.00 Tiksimies Pieaugušo izglītības centrā radošajā darbnīcā "Pērļotais sapnis", kurā gatavosim pērļu rotas: sprādzītes, gredzenus un daudz ko citu, ar ko papildināt savus aksesuāru krājumus. Piesakies pasākumam: ej.uz/perlotais-sapnis.
26.10.  plkst. 17.00 Notiks ikkārtējā "Dungeons&Dragons" spēļu pēcpusdiena
Pieaugušo izglītības centrā, ko vadīs Ansis. Šoreiz spēle plānojās Helovīna tematikā. Ja tev patīk lomu spēles un fantāzija, tad šis pasākums noteikti ir tavā gaumē! Piesakies: ej.uz/d-and-d.

Seko līdzi jaunumiem OJC "Popkorns" sociālajos tīklos, un tiekamies pasākumos!!!

P.S. Atkarībā no epidemioloģiskās situācijas pasākumi notiks attālināti vai klātienē. Seko līdzi OJC "Popkorns" sociālajiem tīkliem (Instagram @olainesjauniesiem un Facebook @OJC"Popkorns"), lai būtu pirmais, kas uzzina par izmaiņām. :)

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)