Novembra plakāts ir klāt!

28.10.2021

Ieskaties, izvēlies un drēgnos rudens vakarus pavadi siltos OJC "Popkorns" tiešsaistes pasākumus :)

06.11. plkst. 18.00 pievienojies pirmajam jauniešu centra grāmatu klubiņa vakaram, kas notiks OJC "Popkorns" diskordā (discord.gg/3gnyMJSWK2)! Runāsimies par savām mīļākajām grāmatām, kopīgi apspriedīsim S. Meieres grāmatu "Klejotāja”, kas tika izvēlēta ar balsošanas palīdzību Instagramā. Ja to nebūsi paspējis izlasīt, vienalga varēsi pievienoties un paklausīties citu pārdomās un mīļākajos citātos no grāmatas.

 
11.11. Tev būs iespēja piedalīties Lāčplēša dienai un Latvijas Republikas proklamēšanas dienai veltītā interaktīvā spēlē ar orientēšanās un viktorīnas elementiem. Labākie tiks pie balviņām!


16.11. plkst. 17.00 Instagram live norisināsies radošā darbnīca "Pērļotais sapnis", kuras laikā varēsi apgūt, kā no dažādām pērlītēm radīt dažādas rotas, piekariņus.

 
22.11. plkst. 17.00 sarunu cikls "Tēja ar iedvesmas garšu" ar sabiedrībā zināmu personību - Gunti Ruski, Mārupes BMX trases veidotāju, no kura iedvesmoties, kam uzdot jautājumus, iepazīt tuvāk. Kā oktobrī, arī novembrī tas notiks attālināti – Instagram live.

 
27.11. plkst. 16.00 dzejas rakstīšanas meistarklasē tev būs iespēja gūt padomus dzejoļu rakstīšanā, gūt ieskatu dzejoļu rakstīšanas radošajā procesā, kā arī izmēģināt to pašam ar nelielu aktivitāšu palīdzību OJC "Popkorns" diskorda serverī.

 
30.11. plkst. 18.00 mēnesi skaisti noslēgsim ar "Dungeons&Dragons" spēļu vakaru, kas jau kļuvis par teju neatņemamu jauniešu centra tradīciju. Pievienojies un iepazīsti, kas tad šajā spēlē ir tik ļoti saistošs. Pasākums notiks OJC "Popkorns" diskordā. 
 


Seko līdzi jaunumiem OJC "Popkorns" sociālajos tīklos, un tiekamies pasākumos!!!

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)