Olaine uz riteņiem!

28.06.2013

Tev ir idejas Latvijas un Olaines novada attīstībai? Vēlies vērtīgi pavadīt laiku ar citiem aktīviem jauniešiem un iemācīties ko jaunu?
Ja esi jaunietis vecumā no 15 - 25 gadiem, kas dzīvo vai mācās Olaines novadā, piesakies radošajai semināram "Olaine uz riteņiem" Olaines novada attīstībai! PAGARINĀTA PIETEIKŠANĀS LĪDZ 3.07!
 

Līdz 30. jūnija 23.59 sūti pieteikumu, norādot vārdu, uzvārdu un kontaktinformāciju uz olainesmuzejs@gmail.com - pasteidzies, jo vietu skaits ir ierobežots!
 
"Olaine uz riteņiem" ir Olaines novada pašvaldības atbalstīts un Olaines vēstures un mākslas muzeja realizēts jauniešu projekts, kura nosaukumā ietverta ideja par Olaines nepārtrauktu attīstību, velobraucienu Olaines novada izpētei un jauniešiem pie "attīstības stūres".
 
Pasākums notiek Olaines novada teritorijā 13. līdz 15. jūlijā (nakšņošana brīvā dabā) un Olaines vēstures un mākslas muzejā. Tā galvenās aktivitātes ir Olaines novada pētniecība velobraucienā un darbnīcas par Olaines novada attīstību.
 
Projekts sedz ēšanas izmaksas un nepieciešamības gadījumā velobraucienam nepieciešamo inventāru. Dalībniekiem jānodrošina nepieciešamais nakšņošanai brīvā dabā (telts, guļammaiss, paklājiņš u.c.), taču iespējams vienoties arī par tā nodrošināšanu. Dalība radošajā nometnē-seminārā ir bezmaksas.
 
Projekta dalībnieki aktīvi iesaistās pasākuma organizēšanā. Pirms pasākuma notiks apstiprināto dalībnieku tikšanās un kopīga velosipēda vadītāja apliecību kārtošana.

 
Neskaidrību gadījumā vērsties pie projekta vadītājas Brigitas Mednes (brigita.medne@gmail.com, 28835009).
 
Twitter - @OMuzejs
Facebook - Olaines Muzejs

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)