Loesje plakātu radošās rakstīšanas darbnīca

06.08.2013

12. augustā atzīmējot STARPTAUTISKO JAUNATNES DIENU notiks Loesje plakātu radošās rakstīšanas darbnīca un akcija „Jaunieši var – mūsdienu Latvijas jaunieša portrets”.

 

Trīs stundu garajā darbnīcā būs iespējams iepazīties ar LOESJE plakātu rakstīšanas kustību un kopīgi radīt asprātīgus un iedvesmojošus saukļus, kuri pēc tam tiks izmantoti melnbalto Loesje plakātu veidošanā.

 

Radošās rakstīšanas darbnīcā, izmantojot Loesje tehniku, tās dalībniekiem būs iespējams paust savu viedokli par Latvijā un pasaulē notiekošajām aktualitātēm. Lai piedalītos darbnīcā, iepriekšēja sagatavošanās vai pieredze rakstīšana nav nepieciešama.

 

Piesakies līdz 9. augustam rakstot uz agnese.kalnina@olaine.lv.

 

Vairāk par Loesje darbiem Latvijā informāciju var atrast baltimelns.blogspot.com, draugiem.lv/baltimelns un facebook.com/LoesjeLatvia, kā arī sekojot tvitera kontam @LoesjeLV. Savukārt Loesje pasaules piedzīvojumi ir lasāmi adresē loesje.org .

 


 

Paralēli norisināsies Izglītības un zinātnes ministrijas Sporta un jaunatnes departaments iniciēta akcija „Jaunieši var – mūsdienu Latvijas jaunieša portrets”.

 

Akcijās mērķis ir izveidot mūsdienu Latvijas jauniešu portretu galeriju – momentuzņēmumu no Latvijas jauniešu dzīves.

 

Lai piedalītos akcijā, aicinām ikvienu Latvijas iedzīvotāju ievietot kāda 13 - 25 gadus veca jaunieša vai jaunietim - savu fotogrāfiju - foto galerijā www.draugiem.lv/jaunatneslietas

Sīkāk http://www.jaunatneslietas.lv/jaunumi/1252-atzimejot-starptautisko-jaunatnes-dienu-uzsak-foto-akciju-jauniesi-var-musdienu-latvijas-jauniesa-portrets

 

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)