Aicina kļūt par viesģimenēm Tezē kopienas jauniešiem

22.11.2016

No 28.decembra līdz 1.janvārim Rīgā pulcēsies aptuveni 15 000 jauniešu no dažādam Eiropas valstīm, lai piedalītos Tezē (Taizé) kopienas organizētā ekumēniskā pasākumā. Šādas tikšanās, kur dažādu konfesiju jaunieši kopā lūdzas, muzicē un iepazīst citas kultūras, ik gadu notiek kādā no Eiropas lielajām pilsētām.

Jaunieši vecumā no 16 līdz 35 gadiem tiks izmitināti viesģimenēs Rīgā un tās apkārtnē. Viesģimenes aicinātas atsaukties arī Olainē, kur plānots atrast apmešanās vietu kopumā 100 jauniešiem. Jebkurš olainietis, neatkarīgi no ticības, tautības, vecuma, ģimenes stāvokļa, valodu zināšanām, dzīvokļa vai mājas iekārtojuma, var pieteikties uzņemt jauniešus, aizpildot pieteikuma anketu elektroniski vai klātienē Olaines katoļu baznīcā, Zemgales iela 7.

Katru rītu plkst.8.00 jaunieši atstās viesģimenes, lai piedalītos tikšanās programmā un atgriezīsies ap plkst.22.00. Viesģimenes aicinātas sagādāt vien brokastis, pārējo nodrošinās pasākuma organizatori. Viss, kas Tezē jaunietim nepieciešams, ir divi kvadrātmetri grīdas – viņiem nav nepieciešama gultasvieta, jo būs līdzi savs guļammaiss un paklājiņš.
 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)