Aicinājums piedalīties jauniešu uzņēmējdarbības projektā „Gudrā jaunatne 2013”

06.02.2013

 

Baltijas Pilsētu savienības Izglītības komisija aicina vispārizglītojošo un profesionālo skolu jauniešus vecumā no 13 līdz 20 gadiem piedalīties jauniešu uzņēmējdarbības projektā „Gudrā jaunatne 2013”. Projekta mērķis ir veicināt jauniešu uzņēmējdarbību un iniciatīvu.

 

Projekta ideja ir izvērtēt jauniešu radītos, ikdienā lietojamos produktus (jebkurā sfērā), un labāko ideju autoriem katrā no kategorijām piešķirt naudas balvu 750 Eiro vērtībā. Projektu idejas tiks vērtētas divu vecumu kategorijās: no 13 līdz 16 gadiem un no 17 līdz 20 gadiem.

Labākos produktus prezentēs Starptautiskajā radošo industriju jauniešu forumā 9. un 10. maijā Kārdlā, Igaunijā un 12. Baltijas Pilsētu savienības ģenerālajā asamblejā Marienhamnā, Somijā 2013. gada septembrī.

Projekta ideju iesniegšanas termiņš ir 1. maijs, komandas (līdz 4 cilvēkiem) savu dalību var pieteikt mājas lapā ubc-education.kardla.eu

Vairāk informācija pieejama sazinoties ar Kārdlas domes Izglītības, kultūras un sporta galveno speciālisti Maarja Liikmaarja@kardla.ee

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)