Olaines 1. vidusskolas parlaments

Olaines 1. vidusskolas Skolēnu parlaments ir 5. - 12. klašu brīvprātīgu pārstāvju organizatoriskā struktūra, kuras darbības mērķis, pienākumi un tiesības ir sekmēt skolas mācību darbu, organizēt ārpusstundu aktivitātes un veicināt atklātību skolas darbībā. Skolēnu parlamenta darbu koordinē direktora vietniece audzināšanas darbā Līga Gulbe. No 2008./2009.mācību gada Skolēnu parlamentam ir sava darba telpa - 101. kabinets.

 

Parlamenta galvenās aktivitātes

  • Skolēnu anketēšana un viedokļa uzklausīšana
  • Iekšējās kārtības noteikumu izskatīšana
  • Skolēnu problēmu risināšana
  • Sadarbība ar citu skolu līdzpārvaldēm
  • Informēšana par pasākumiem un konkursiem
  • AIDS diena
  • Labdarības akcijas
  • Radoši konkursi un kultūras pasākumi

 

Kā sazināties?

Raksti - parlaments.kodols@inbox.lv
Seko - https://twitter.com/o1vskparlaments

 

Kaut arī parlamentā esmu jauniņā, es ļoti aktīvi darbojos ārpus skolas, aktīvi iesaistos dažādos projektos un pasākumos, kas sniedz man plašu pasākumu piedāvājumu klāstu, ko piedāvāt jauniešiem, kas arī grib uzzināt, ko jaunu un iegūt nenovērtējamu pieredzi.

 

 

 

Mani sauc Annija un esmu Olaines 1. vidusskolas parlamenta prezidente. Nu jau ir tas laiks, kad vairs neskaitu, cik ilgi parlamentā darbojos, vienvārdsakot, DAUDZ! :) Parlaments ir kaut kas maģisks, jo viss šeit piepildās, visas vēlmes, trakākās idejas un domas tiek īstenotas. Parlaments noteikti ir tā vieta, kur atvērties, komunicēt, runāt, smieties, darboties, draudzēties, attīstīties un būt īstiem un drosmīgiem.  Te ir iespēja sevi izaicināt un pārbaudīt, uz ko esi spējīgs Tu! Tas viss, kas piedzīvots, darbojoties parlamentā, ir neizmērojama pieredze, kas būs ar mani visu dzīvi. Tas ir tā vērts!

 

Parlamentā darbojos ceturto gadu, šogad esmu kodolā, eko-skolas koordinators. Kodolā esmu otro gadu, un pagājušogad biju tajā pašā amatā. Es piedalos parlamentā, jo uzskatu, ka parlamentā var gūt daudz dzīvē nepieciešamas pieredzes, un, šādā veidā, es palīdzu savai skolai pilnveidoties.

 

 

Būt daļai no parlamenta kodola nozīmē būt un nebūt steigā, būt darbos un mierā. Parlaments ir vieta, kur dzimst idejas, kur rodas jauni talanti un jauni prāti. Svarīgākais manā pasaulē ir komunikācija un gribasspēks! Čau, mani sauc Beāte!

 

 

 

Mani sauc Krista - grāmatas mīloša metene. Parlamentā eju otro gadu, lai gan vēlme iesaistīties bija jau kopš pamatskolas sākuma. Šogad tiku ievēlēta par lietvedi un tas man bija patīkams pārsteigums. Tagad mācos būt rūpīgāka un uzmanīgāka gan sapulcēs, jo ir jāprotokolē, gan pēc tam, visu saliekot pa "plauktiņiem". Parlaments man ir vieta, kur varu arī izteikt savas idejas un ietekmēt, to kas notiek skolā. Tas ir superīgi!

 

 

 

 

 

 

Mani sauc Valērija. Sports, kustība un brilles - trīs vārdi, kas asociējās ar mani. Parlamentā darbojos jau otro gadu, un šogad esmu 5-7 klašu koordinātore. Man ļoti patīk darboties, mācīties ko jaunu un darīt iepriekš nekad nedarīto. Vēlme mācīties un tiekties tikai uz augšu. Parlamentā es ieguvu jaunus domubiedrus un arī spēju darboties kopā.

 

 

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)