Saliedēšanās pasākums Olaines novada vidusskolu 10.klasēm

22.09.2016

Par tradīciju kļuvušais saliedēšanās pasākums Olaines novada vidusskolu 10.klasēm, kuru organizē Olaines novada pašvaldības Izglītības un kultūras nodaļa, norisinājās nu jau ceturto gadu pēc kārtas.

Gadu gaitā šī pasākuma mērķis nav zaudējis savu aktualitāti, proti, abu novadā esošo vidusskolu 10.klašu skolēni savstarpēji var iepazīties, darboties vienā komandā, rast jaunus kontaktus, lai sadarbotos savā starpā arī nākotnē.

 

Sadaloties vairākās jauktās komandās, Olaines Mežaparka teritorijā skolēni kopīgi pārvarēja dažādus šķēršļus, risināja atjautīgus uzdevumus vai lika lietā savu fizisko sagatavotību. Šādā veidā jaunieši izbaudīja sacensību garu, uzlaboja savas komunikācijas prasmes, kā arī izprata komandas darba lielo spēku.

 

Paši jaunieši atzīst, ka šis pasākums ir ļoti noderīgs, jo tā ir iespēja iepazīt otras vidusskolas skolēnus, ko ikdienā viņi diez vai darītu. Aptaujājot jauniešus, uzzinām, ka šajā dienā viņi labāk izpratuši to, ko nozīmē strādāt vienā komandā un jauniešiem ļoti patikuši interesantie uzdevumi, kuros visiem komandas dalībniekiem ir bijusi iespēja izpausties. Pēc šī saliedēšanās pasākuma esam guvuši kārtējo apstiprinājumu, ka šādi un citi līdzīgi pasākumi, piemēram, kopīgas ekskursijas, orientēšanās sacensības ir jāturpina arī nākotnē.

 

Attēli no pasākuma šeit.

 

Ieva Rokule

Olaines novada pašvaldības

izglītības speciāliste

Tev ir kādi jautājumi, ieteikumi vai vēlies pavēstīt ko labu? Raksti mums! :)